Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antiserver

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van nekem egy problémám: rendelkezem egy Netgear WGR 614 típusú wifi routerrel, amely az utóbbi időben elég érdekes dolgot kezdett produkálni.
    Miután beállítom a vezeték nélküli hálózatot (jelszó, kódolás típusa... stb), a hálózat körülbelül 2 nap után elromlik. Addig jó, de utána hiába látja minden gép továbbra is a vezeték nélküli hálózatomat, egyik sem tud rá már csatlakozni.
    A dolgot úgy tudom megjavítani, hogy ismét belemegyek a router beállításaiba, és elmentem a változásokat (amik egyébként nincsnenek, mert nem írok át semmit, csak simán rákattintok, hogy apply, de már próbáltam úgy is, hogy átírom a jelszót, WPA2 kódolást állítok be...stb), és ezután ismét kb 2 napig ismét működik minden.
    Utána ismét kezdődik az egész elölről...

    Próbálnék firmware frissétést, de hiába megyek az update-re, "Not enough memory to perform version check" ezt írja ki :(

    Valaki tud esetleg segíteni?

    [ Szerkesztve ]

  • Antiserver

    csendes tag

    válasz kali #10269 üzenetére

    őőő... látod a reset gombot így visszagondolva, még lehet hogy nem próbáltam (a legegyszerűbb dolgok nem jutnak eszembe :N ). Áramtalanítottam csak korábban, de az nem hozott megoldást.
    Mindjárt megpróbálom a resetet, aztán majd 2 nap múlva meglátjuk...
    Köszi amúgy az ötletet :DDD

  • Antiserver

    csendes tag

    Sziasztok!

    Korábban írtam a topicban:

    "Sziasztok!
    Van nekem egy problémám: rendelkezem egy Netgear WGR614 v7 típusú wifi routerrel, amely az utóbbi időben elég érdekes dolgot kezdett produkálni.
    Miután beállítom a vezeték nélküli hálózatot (jelszó, kódolás típusa... stb), a hálózat körülbelül 2 nap után elromlik. Addig jó, de utána hiába látja minden gép továbbra is a vezeték nélküli hálózatomat, egyik sem tud rá már csatlakozni.
    A dolgot úgy tudom megjavítani, hogy ismét belemegyek a router beállításaiba, és elmentem a változásokat (amik egyébként nincsnenek, mert nem írok át semmit, csak simán rákattintok, hogy apply, de már próbáltam úgy is, hogy átírom a jelszót, WPA2 kódolást állítok be...stb), és ezután ismét kb 2 napig ismét működik minden.
    Utána ismét kezdődik az egész elölről...
    Próbálnék firmware frissétést, de hiába megyek az update-re, "Not enough memory to perform version check" ezt írja ki :( "

    Azóta próbáltam áramtalanítás után újraindítani, majd resetelni is a routert.
    Semmi sem változott.
    2-3 nap után ismét kifingik a net.

    Valakinek valami ötlet? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák