Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LJ.

    tag

    Nos, most kössétek fel a gatyátokat okosok, nekem itt már végleg kifogyott a tudományom...

    A helyzet "röviden" a következő:

    Sony VGN-NR430 típusú notebook, intel 4965AGN integrált N szabványú wifi vezérlővel. A gépen alpból vista home premium oprendszer van, sajnos lecserélni nem tudom xp-re, mert az aranyos gyártó nem támogatja az xp-s drivereket, szerintem ez mostanában sok esetben így van, erre csak annyit mondok hogy bekaphaják...
    A gépet első indítás után használatba veszem, próbálom használni a wifit egy D-Link WBR-2310 típusú routerrel. A hálózaton van másik gép is ami egy usb-s wifi adapterrel csatlakozik a netre, hibátlanul. De az én notim kötübelül minden 10 MÁSODPERCBEN megszakítja a kapcsolatot, nem tudok vele mit csinálni. Viszont utánna újracsatlakozik 3 secen belül, megint 10-20 másodperc és paff...Próbáltam új driverrel is, semmi sikerrel, fix ip-t is beállítottam már, az se segített. Reseteltem a modemet és a routert is. Nem jött össze. Minden ötletemet kipróbáltam de semmi...
    No ekkor idegbajt kaptam, és újraraktam a visztát. Élllljen, megy a net!!!! Nem is kapcsoltam ki a gépet egy hétig, nehogy történjen valami a kapcsolattal, ezalatt tökéletesen, szakadás nálkül működött. De aztán megkíséreltem egy restartot, nagy hiba volt, ugyanis megint újrakezdte a dolgokat...
    Újjabb idegbaj játszódott le bennem és megint viszta reinstall... De már a legelső indítás után sem műkötött rendesen... :W :W :W :( :O :O Mostse működik, rendesen csak LAN-on keresztül tudom használni a netet, de ez így nekem nagyon nem jó.

    Valaki mondjon valamit légyszi, mert kishíján agyfaszt kapok, és hamarosan fejbelövöm magamat ha ez így folytatódik... Remélem tud valaki segíteni.... Örök hálával tartoznék neki...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák