Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coce

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olyan 2 hete váltottam T-online-ról Nordtelekomra. Az egy dolog hogy trágya volt az adatátviteli sebesség, de főleg az számított hogy olcsóbban kijövök belőle. Ugyanúgy 4 megás csomagra cseréltem a T-onlinos 4 megásat(ez körülbelül 1 max 2 megát bírt). Nem reménykedtem hogy az új szolgáltatással simán fogok 4 megával tölteni, de azért egy 2,5-3-ra számítottam. Nos ez úgy 800 és 1000 között van,de volt már 200 is huzamosabb ideig. A minap felhívtam a nordtelekomot és kérdeztem, hogy ez mi? Nyilván mondták hogy nem tudnak mit tenni a 256 a minimum és azt bőven übereli az 1000. Kérdeztem, mire számíthatok. Mondta a csávó hogy hát max 3000, 3200-re, ez változó. Utána olvastam, hogy mi minden játszik szerepet a sebességben és természetes volt hogy a modemen is múlik, nézegettem a beállításokat a leírtak alapján, de nem sokra jutottam mert azért annyira nem vagyok a témában. Dialcom Bridge 1600 modemem van. Az volna a kérdésem, hogy nagyság rendekkel számít hogy milyen a modemem, lehet hogy ezzel nem is tudnék mondjuk 4 megát fogadni? Vagy egyéb más ötlet? Esetleg csak megszívtam a Nordtelekommal? Remélem érthető voltam és tud valaki segíteni. előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák