Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TedThomas

    aktív tag

    válasz gabag28 #1538 üzenetére

    Nekem egy toshiba encore van de még sose "kellett" újraindítani :)
    Nem tudom mit lehet elrontani egy tableten nyomkodással hogy annyira belassuljon.

    "mennyire stabil és kiforrt rendszer tabletes használatra"
    Miután megtanultam meg beállítgattam a gesture-öket már teljesen jó. Egyedül a felugró képernyő billentyűzet szívat néha de együtt lehet élni vele. Szerintem én nem nagyon veszek laptopot a jövőben mert minek :D

  • Necc

    addikt

    válasz gabag28 #1538 üzenetére

    Amit tapasztaltal az a tipikus hulye juzer szindromaban szenvedo gep volt, azon szamitogepek kapjak el ezt a ritka, de elsosorban plazakban es bemutatotermekben elofordulo betegseget, amiket kiraknak a kirakatba, es a sok sok juzer kiprobalhatja oket. :DDD

    Kulonosebb reszletekbe menes nelkul, a sajat altalanos tapasztalatom a win8.1-el, hogy pusztan az a teny hogy most erintest hasznalsz jo oreg eger helyett nem fog hatranyt okozni, hiszen a windowst emlekeim szerint mar a 95-os kiadas ota felkeszitik egyeb beviteli eszkozok hasznalatara is, amire viszont meg mindig nem keszitettek fel, az az erintos kezelesbol fakado logikai elteresek (pl. a hatarozott, de melleerintes lekezelese, veletlen erintesek megfelelo kezelese).

    Osszessegeben ezek a hatranyok nem biztos hogy mindenkinel jelentkeznek, de alap dolgokra (netezes, PDF olvasgatas) biztosan hasznalhato. Nagyobb gondok akkor lesznek csak, ha az asztali rendszert kezdi el hasznalni az ember, vagy ha szovegbevitelt szeretne csinalni nagyobb mennyisegben (csak a jo oreg, total fapados, teljes kijelzoszelessegu fekete qwerty erintobillentyuzet erheto el, es nem lehet ugy cserelgetni mint pl. androidon (nincs swype, swiftkey meg ilyenek), es a hangdiktalas/hangfelismeres is teljesen hianyzik.

    [ Szerkesztve ]

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák