Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    Köszi srácok. Ötleteljünk már mert minden nap beleütközök abba, hogy a jelenleg használt eszközeim nem jók.

    Tudom hogy állandóan megy a varia a részemről hogy mi legyen, de folyamatosan tisztul le hogy mire akarom használni a mindennapokban.
    Ennek megfelelően: le kell hogy váltsa az ipadot a tapperolásos felhasználásban, és le kell hogy váltsa azt, hogy a notebookot magammal kelljen vinnem ügyfelekhez (ahol böngészőt, levelezőt és office-t használok).

    Közben arra is rájöttem, hogy nagy baromságokat beszéltem, hogy nekem a win RT is jó, mert nem jó. Ugyanis van olyan win-es program amit használnom kell és nincs RT-s megfelelője, illetve az ügyfelek helyi hálózatán lévő nyomtatókra nyomtatnom kell, ennél rendes windowsra települ a helyi hálón a driver de RT-re nem hiszem.

    Ami elengedhetetlen, több napos filózás és a tapasztalatok szerint:
    - rendes windows
    - legalább 10"
    - micro hdmi
    - full HD
    - micro usb töltés
    - legalább 64 giga tárhely

    Ez most per pillanat kb fontossági sorrend is.
    Ami látható, hogy a 3G/4G modemről teljesen lemondtam. Ha van benne, örülök, de ha nincs nem érdekel, ez nagyon leszűkítené.
    Mivel 1-jelenlegi divájszok eladásra kerülnek, és 2-megnéztem az ipad air árait, árakban nincsenek illúzióim és az ipad árakat megnézve elég rugalmas is lettem.

    Ha valami über jó cucc van a piacon, de saját töltős, akkor ezt a "követelményt" feladom, tehát azt kezeljük rugalmasan, de nagyon-nagyon jó lenne az az usb töltés.

    Köszi ha segítetek.

Új hozzászólás Aktív témák