Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hoqspok

    tag

    Sziasztok !
    Kis segítség kellene mert megakadtam. … gyakorlatilag az interneten kívül minden progi hibátlanul működik.
    Előzmény … gyerek MSN chatel laptopján, majd megszakad az internet. Otthoni hálózat 4 gép + Server van hálózatba és a többi gépén van net, és a hálózati gépek látják egymást a közös meghatókról tudnak fájlokat másolni adat átvitel rendbe. Biztos ami biztos USB T-Online internet rádug de el sem indul a progi ezért az otthoni hálózat hibát hamar kizártam.
    Fujitsu Siemens laptop, op rendszer XP SP3 vírus írtó NOD32 ( majd ellenőrzés képen NOD letöröl és Kaspersky is csökkentett módba futatva de semmit nem találnak )
    A szoftverek naprakészek és teljesen jog tiszták ! ( még a gép mellé vettük )
    Na és itt akadtam el IP config ellenőrzésnél a cmd.exe parncs sor nem indul el … egyet villan a képernyő eltűnik az asztalról az összes ikon majd pár másodperc után minden vissza áll, XP reboot CD be tölt majd javítás újra telepítés de a jelenség ugyan az….
    Valami ötlet ? ? csak azt ne mondjátok hogy olvassak vissza …most néztem van pár hozzá szólás :D

Új hozzászólás Aktív témák