Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    Sziasztok!

    Felmerült némi probléma a win10 otthoni hálózatával, konkrétan nem tudom sehogy összehozni 2 win10 gép között a fájl és nyomtatómegosztást. Az egyik PC, kábeles nettel, a másik laptop, wifis routerről kapja a netet.

    A fájlokat időnként látja valamelyik gép, nagyritkán mindkettő, de a nyomtatót 1x se tudtam összehozni. Korábban win7-en nem volt ilyen gond, PC-n win10 és laptopon win7 esetén is ment rendesen. Mióta mindkét gépen win10 van, azóta nem működik, ami nem kicsit nevetséges szerintem...

    Már mindent széthekkeltem, minden mindenhol engedélyezve van, mindenféle user fullos jogokkal, minden beállítás stimmel, pingelés jó. Most éppen a PC látja a laptop megosztásait, a laptop egyáltalán nem látja a PC-t, csak pingelve. Egy órája még mindkét gép látta egymást... De a nyomtatót sehogy nem látja a laptop...

    Jelenleg épp a win7 visszarakásán gondolkodok, mert már nincs több ötletem. Röhej, hogy két "legújabb-legjobb-mindent leváltó" tök egyforma termék, azonos gyártótól nem hajlandó rendesen együttműködni, miközben a tizenéves XP-vel se volt soha ilyen probléma... :W

Új hozzászólás Aktív témák