Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpotyka

    junior tag

    válasz King Unique #150607 üzenetére

    Köszönöm, akkor adtál bőven házifeladatot, lesz mit végig szüttyögni. Amúgy folyamatosan falja/falta valami a helyet. A korábban említett SSD babrálás és helytelen adatmásolás előtt is.

    Ugyanakkor aktuálisan nem (sem) helyhiány miatt vált félholttá a Win 10, hanem mint valószínűsítettétek itt a fórumon páran hozzáértők: a gyorsindítások nem kikapcsolása menti SSD ki-beszereléses másolás miatt/után (miután az újgép Win11-vel találkozott).

    De belassulás nem volt a gépre korábban jellemző, függetlenül az SSD-n lévő szabad hely mértékétől. Most az Update-nél volt ez feltűnő, ezért jeleztem.

    Ha viszont önmagában végbement most a régin a Win10 Update, és nem kiabált hiba miatt, érdemes izzadni a hely felszabadítással, és úgy esélyes a rendszer helyreállása?
    (Tudniillik xyz...blabla file-okat továbbra is hiányol itt-ott hibaüzenetben, egyes prg-okat csak csellel bírok elindítani, vagy félkarú működést produkálnak, másokat abszolút elindítani sem.)

    >"Az SSD nincs partícionálva"<
    "Mármint adattárolási célra külön D / egyéb meghajtóbetűjel partíció nincsen létrehozva a C rendszerpartíció mellett, (...)"
    - Igen, így értettem (szerintem).
    A többit nem tudom szétszálazni, sajnos. Nem vagyok informatikus vagy hasonszaki és nem napi szinten foglalkozom ilyen problémával. Enyhén szólva. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák