Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyuska111

    tag

    Sziasztok, tudnátok olyan online megoldást ajánlani, ahol magam elkészíthetem az egyszerű céges weboldalunkat az alábbiak szerint?

    1. WordPress-t nem szeretnék, volt ilyen oldalunk, hetente törték fel. Nincs kapacitás frissítgetni folyamatosan, plugineket telepítgetni, stb. Sima HTML weboldal kell.
    2. Saját domain-en kívánjuk üzemeltetni, más nem jön szóba.
    3. Egyszeri díjat hajlandók vagyunk fizetni az oldal generálásáért, persze ha tök ingyenes, az sem baj. De ilyen havidíjas/éves díjas modell nem kell, ez fix.
    4. Minimál design, kevés szöveg, egy teljesen egyszerű, egy lapból álló céges oldal, oldalon belüli néhány (5-7) menüponttal. Marketinges cég, cégeknek kínálunk szolgáltatásokat (nem webshop!).
    5. Nagyon fontos, hogy teljesen reszponzív legyen, tökéletes megjelenés bármilyen eszközön (mobil, tablet, laptop) és bármilyen rendszeren. (Korábban volt egy oldalunk, amit programozó csinált egyedileg, de a reszponzivitás finoman szólva sem volt tökéletes...)
    6. Az kérdés, hogy ha pl. javítani kell szöveget az oldalon, akkor azt hogy tudom megtenni? Előny lenne, ha gyárilag lenne egy beépített admin felülete, ahol ezeket a javításokat el tudnám végezni (pl. vannak árak az oldalon, amik változnak időnként és ezt javítani kell). HTML-be nem tudok belenyúlni sajnos, megtanulni most nincs idő.
    7. Beépített SEO támogatás jó lenne, kulcsszavak megadása, stb.

    Létezik ilyen online weblap generátor, ami ezeket tudja? Bocs, ha hülyeséget kérdezek, nem ez a szakmám... Köszi a segítséget!

  • Petyuska111

    tag

    válasz Bzozoo #18199 üzenetére

    Saját tárhely, domain már van. Az meglep, hogy nincs ilyen online generátor, WP-re van, erre miért nincs? Ha veszünk egy sima statikus html sablont - ilyet rengeteget árulnak - azt milyen programmal tudom akkor szerkeszteni (html programozás nélkül, grafikus felületen)? Vagy ez sem járható út? Szeretnénk minél olcsóbban kihozni. Az oldal feltöltésére a tárhelyre, meg beállítására nyilván megkérnénk egy hozzáértőt, de magáért a létrehozásért nem szeretnénk ennyit fizetni. Tök egyszerű oldal lenne, ha van egy sablon meg egy grafikus szerkesztési felület, 1-2 óra alatt megcsinálnám magam. Nincs erre semmi tipp? Egyszerűen nem akarom elhinni, hiszen 1-2 éven belül az AI fog komplett weblapokat generálni... Bármilyen javaslat?

  • Petyuska111

    tag

    válasz nyesteb #18203 üzenetére

    A WIX - ha jól tudom - zárt rendszer, az ő szerverein van az oldalad, havi vagy éves díjas modell. Elég egyértelműen leírtam, hogy ezek nem opciók számunkra, csak egyszeri díjat vagyunk hajlandóak fizetni és az oldal csak a mi saját tárhelyünkön lehet. WP: szerintem meg éppenhogy a WP rendszer saját hibája, hogy ennyire sérülékeny. Az ismeretségi körben is jellemző volt, hogy akinek WP oldala volt, azt nagy arányban feltörték már, statikus html weblapoknál meg kb. 0% ez az arány. Akkor mégis kinek a hibája lenne ez?? Én nem fogok HTML képzést végezni, mert nem érdekel és nincs rá időm. Csak egy egyszerű weboldalt szeretnék, és bocs hogy mielőtt fizetünk érte (lehet, hogy végül fogunk), előtte szétnézek, hogy mi a helyzet, van-e olcsóbb opció. Továbbra sem értem, hogy ha WP oldalaknál működik ez, hogy kitöltöd a sablont, aztán online legenerálja az oldalt, akkor statikus html-nél miért nem? Mi egyébként egyáltalán nem azzal foglalkozunk, amit írsz (seo, szövegírás, stb.), teljesen más terület, de nem fogom ide kiírni, hogy mi, bocs. Egyelőre csak tájékozódás fázisban vagyok, gyűjtöm az infókat, ennyi. Viszont van egy olyan gyanúm, hogy max. 2 év múlva (de lehet, hogy sokkal korábban!) elég nagy sírás-rívás lesz a programozók közt, mert a megadott specifikáció alapján az AI 3 másodperc alatt fog ingyen legenerálni egy olyan oldalt, amiért most 200-300e-t kérnek a jómunkásember programozók. Nem sürgős, még az is lehet, hogy kivárjuk:-))

Új hozzászólás Aktív témák