Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyuska111

    tag

    válasz nyesteb #18203 üzenetére

    A WIX - ha jól tudom - zárt rendszer, az ő szerverein van az oldalad, havi vagy éves díjas modell. Elég egyértelműen leírtam, hogy ezek nem opciók számunkra, csak egyszeri díjat vagyunk hajlandóak fizetni és az oldal csak a mi saját tárhelyünkön lehet. WP: szerintem meg éppenhogy a WP rendszer saját hibája, hogy ennyire sérülékeny. Az ismeretségi körben is jellemző volt, hogy akinek WP oldala volt, azt nagy arányban feltörték már, statikus html weblapoknál meg kb. 0% ez az arány. Akkor mégis kinek a hibája lenne ez?? Én nem fogok HTML képzést végezni, mert nem érdekel és nincs rá időm. Csak egy egyszerű weboldalt szeretnék, és bocs hogy mielőtt fizetünk érte (lehet, hogy végül fogunk), előtte szétnézek, hogy mi a helyzet, van-e olcsóbb opció. Továbbra sem értem, hogy ha WP oldalaknál működik ez, hogy kitöltöd a sablont, aztán online legenerálja az oldalt, akkor statikus html-nél miért nem? Mi egyébként egyáltalán nem azzal foglalkozunk, amit írsz (seo, szövegírás, stb.), teljesen más terület, de nem fogom ide kiírni, hogy mi, bocs. Egyelőre csak tájékozódás fázisban vagyok, gyűjtöm az infókat, ennyi. Viszont van egy olyan gyanúm, hogy max. 2 év múlva (de lehet, hogy sokkal korábban!) elég nagy sírás-rívás lesz a programozók közt, mert a megadott specifikáció alapján az AI 3 másodperc alatt fog ingyen legenerálni egy olyan oldalt, amiért most 200-300e-t kérnek a jómunkásember programozók. Nem sürgős, még az is lehet, hogy kivárjuk:-))

Új hozzászólás Aktív témák