Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hojos

    aktív tag

    válasz Rick4 #1936 üzenetére

    Utoljára, menjünk sorba.

    Az első hsz. ami a Te írásodra született így kezdődött:
    "Eddig sok érvet és ellen érvet olvastam már a 960-as mellett és ellen viszont nekem ez új.
    Szerintem semmivel sem kell ..." Tehát leírtam, hogy szerintem ..., ami azt jelenti, hogy ez a véleményem. Meg is kérdeztem ugyan ott mások véleményét.
    A következő hsz-ben Te kezdtél kioktani, hogy a számológépnél a hatodik leütésnél tuti hibázok.
    Olyan dologról akartál meggyőzni amit én is ellenőrizni tudtam mivel a kezemben volt/van a készülék. Nem hibáztam sem a hatodik sem a hetedik leütésnél. Ezt is leírtam és hozzátettem, hogy a gyárilag xar jelző a Te véleményed. Az enyém nem az.
    A következő hsz-ben már személyeskedni kezdtél, hogy ha nem értem meg a problémádat ( a Te problémádat,amiről még előtte azt írtad, hogy egy gyárilag xar készülék általános problémája) az engem minősít. Ekkor is csak azt válaszoltam, hogy szerintem egyedi problámáról van szó.
    Na ezek után már kezdett elszakadni nálad a cérna és tovább szermélyeskedtél, mire én "feladtam".
    Később leírtam, hogy mit tapasztalt egy olyan valaki aki nem olvasta a vitát tehát nem lehet elfogultsággal vádolni. Te hoztad a szokásos formádat a hsz-re.
    Csepige44 és smirdex fórumtársak hsz-ére némi éllel írtam amit írtam és ha nem tünt volna fel az ott leírtak a Te hozzászólásaidból származnak, azok a Te mondataid.

    A végére pedig. Ahelyett hogy elvitted volna a hivatalos szervízbe a készüléket itt fröcsögsz. Még mindíg nem mutattad meg azokat a hsz-eket amiben ugyan olyan hibáról van szó mint a Te készülékedé.
    Felhúztad magad vagy azért mert nem tudsz olvasni vagy azért mert valaki nem értett veled egyet. Számodra két vélemény van: A Tiéd és a rossz.
    Részemről a téma veled lezárva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák