Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekjjoe

    csendes tag

    válasz hojos #1940 üzenetére

    Több hozzászólás született már a témában, így az enyém is.
    Még egyszer leírom.
    Az én készülékem jó, és - meggyőződtem róla - eredeti, gyári.
    Ugyanazt a - videón látható - tesztet megcsináltam én is, és nem tapasztaltam hasonló hibát.
    Két különbség van.
    1. A személy. Reménykedem, hogy ugyanúgy nyomogatunk, így azt elvetem.
    2. A készülék.
    Az én tapasztalatom alapján nem általánosítható a kijelző érzéketlensége.

  • Rick4

    félisten

    válasz hojos #1940 üzenetére

    Nos, hadd ne idézzek, ezzel másokat untatva, hiszen már leírtam, maga a wayteq nyilatkozta, hogy az elektrodoki csak átvevőhely, ők szervizelik, erről szerintem nincsen mit beszélnünk, megint csak egy tény, amivel nem akarsz szembesülni, felfogni, és megérteni sem.
    Azt is leírtam, pár nap alatt mekkora pálfordulás következett be nálad, erre se tudtál érdemben reagálni. Aztán jöttél a kiragadott dolgokkal, amit nem értek, ebből az egészből Te vagy csak ennyit akartál felfogni, vagy csak ennyit tudtál megérteni, hát, sajnálom, ha neked ez jött le, megint csak annyit mondok, tényekkel vitázol...
    Magad írtad, ez szerintem semmivel nem kell határozottabban nyomkodni, na ez a fele kimaradt, és ez az egy ilyen kezdetű mondatod volt sok sok hozzászólásból, miért is lenne ez az egy az összes többi mondatodra, amit itt alkottál?
    ráadásul ez se igaz, ott volt a video is ami tényként megint csak szöges ellentéte a véleményednek. Jössz azzal a marhasággal, hogy gyárilag ilyen xar az én véleményem szerint, holott leírtam, a forgalmazó nyilatkozta azt, hogy mind ilyen, nem az én véleményem volt, ezt még mindig nem értetted meg. Aztán ezt írtad: Igen, engem jellemez, hogy nem értek veled egyet. Megint csak nem érted, ez nem az én álláspontom, hanem a forgalmazóé, csak kötöd az ebet akaróhoz....
    aztán az érvrendszered csúcsára beülteted az ismerősöd informatika szakos fiát, akinek a véleménye nálad legalább annyit jelent hogy bátran szembe lehet állítani a forgalmazó véleményével.. Na itt már hangosan röhögtem....

    Szóval azt mondom, olvasd el újra, mert sok dolgot nem értesz abból se amit neked írtam.... Nos, mi jobbat mondhatnék, sok sikert az életben...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz hojos #1940 üzenetére

    Csodás a Ri/Os motor.. :D

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák