Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabogab

    csendes tag

    Sajna újabb negatív info videó esetén a hang elcsúszásáról:Megcsináltam a fent leírt módon a teljes filmet és késik a kép a hanghoz képest továbbra is. Megnéztem a kisebb anyagot újból ott még továbbra is jó /25 perc/!
    Ha nem teszem ki teljes képernyőre mindig tökéletes, persze baromi kicsi.Ez egyértelmü processzor gyengeség!
    Felhívtam ma a Wayteq képviseletét és adtak egy olyan kollégát, aki tesztelt ilyen készüléket. Nem is hallott a videó lejátszó gondjáról! Hivatkoztam a fórumra, kérve, hogy olvasson bele. Elég ha keresőbe beírja a film szócskát, nagyon sok találat lesz. Azt mondta, hogyha többszáz beírás lenne róla nyilván már tudna róla. Ő is kijelentette, hogy ez nem egy videólejátszó. /nem tudom, hogy mért játszik le akkor filmet, de csak hitvány minőségre tömörítve-jól./
    Tulképpen érezni lehetett. hogy nem érdekli a probléma és nem fogja felvenni a gyártóval a kapcsolatot!
    Visszaolvasva valaki írt egy telepíthető TCMP lejátszóról, de ez abbamaradt. Nem tudom, hogy sikerült e neki feltenni, ill. mi a tapasztalat.

    Más: feljebb kérdeztem már, hogy mért nem müködik nekem a Flash lejátszó? Próbából konvertáltam egy FLV anyagot és még csak nem is látja!

    Ha valaki tud infót, kérem írjon!

Új hozzászólás Aktív témák