Hirdetés

2014. december 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Wayteq x960bt

(#1351) Csontikka válasza Zsolto (#1344) üzenetére

Csontikka
(fanatikus tag)

Szia,

lehet hogy azt a részét félreérthetően írtam sorry,

Az audió modban kapcsolódás (majd utána lekapcsolódás) csak ahhoz kell, hogy a Bluetooth eszközt a windows bekapcsolja.

Mert ha anélkül lépsz ki a CE-be, (akár a Systeminformation-ön keresztül is) az említett BT hardware-hez kapcsolódó hibaüzenet fogad.

Win7 alatt valahogy lehetne szerinted fogadni és kiszolgálni a DUN-t?

Üdv,
Csontikka

(#1352) GrandeP válasza Vyndree (#1350) üzenetére

GrandeP
(PH! addikt)

Tölteni fogja csak nem annyira! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1353) Vyndree válasza GrandeP (#1352) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

Tölteni fogja annyira, hogy bekapcsolt állapotban attól még merülni fog. Az eredmény pedig, hogy nem kb 1,5-2 óra alatt, hanem 3-4 óra alatt le fog merülni a készülék.

Ha esetleg arra gondolsz, hogy kikapcsolt állapotban tölteni fogja ez igaz, de feltételezem az autósok nagy része nem azért vesz navit, hogy kikapcsolva töltse és mikor megérkezett a célállomáshoz kijelentse, "no ezt is ezt feltöltöttem".

Bocs, hogy próbáltam ésszerűen gondolkozni és felesleges vásárlástól megóvni azokat, akik ez alapján mentek volna autós töltőt venni...

Still I Rise

(#1354) gipsztigris válasza Csontikka (#1351) üzenetére

gipsztigris
(PH! addikt)

Először tisztába kéne tenni néhány alapfogalmat. BT DUN= Dial-Up Networking azaz betárcsázós internet kapcsolat.

Windows7 alatt mit is szeretnél betárcsázni? :)

Ha a PC internetet szeretnéd megosztani a PNA-val, akkor két dolgot tehetsz.
1, vagy USB kapcsolaton keresztül (ez általában menni szokott ActiveSync vagy Mobile Eszközközpont alatt) tudsz internetre csatlakozni
2, vagy pedig ha Bluetooth-on keresztül szeretnéd, akkor kell egy BT PAN (Personal Area Network, személyi hálózatok) protokoll ismerő PNA készülék.

A BT PAN-t nem támogatja a Wayteq!!!!!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1355) GNS válasza Vyndree (#1347) üzenetére

GNS
(újonc)

"A LED-hez közelebbi..."

A 960BT töltőjét már akkor utáltam, amikor még nem is tudtam, hogy az az oka a sípolásnak. Egy perverz állat volt, aki nagyfényerejű LED-et tett visszajelzőnek. Este kifolyik a szemem, az egész kocsi vörös színben világít belülről.

Az Általad ajánlott iPad autós töltők LED-je nem kíván hegesztőszemüveget a vezetéshez?

(#1356) Rick4 válasza GNS (#1355) üzenetére

Rick4
(PH! nagyúr)

Jajj, és mit vettél helyette, GNS navigációt? Muhaha.. :D Annyi a titok, hogy lefelé fordítod a töltőt...

A probléma Te magad vagy: ebben az évben is mindent úgy csináltál mint eddig, mégis végig más eredményekben reménykedtél.

(#1357) GNS válasza Rick4 (#1356) üzenetére

GNS
(újonc)

Próbáltam lefelé fordítani, annyi a különbség, hogy nem 3 mm-es vakító pötty van a műszerfalon, hanem 30 cm-es zavaró folt van a padlón.

(#1358) GrandeP válasza GNS (#1355) üzenetére

GrandeP
(PH! addikt)

Nekem pont az tetszik, így legalább nem tudok elaludni 20-30 óra vezetés után/közben... :DDD

(#1359) gipsztigris válasza GNS (#1357) üzenetére

gipsztigris
(PH! addikt)

Megoldás: Fekete szigetelőszalag. :-)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1360) GrandeP válasza gipsztigris (#1359) üzenetére

GrandeP
(PH! addikt)

Gyávák menedéke... :DDD :R

(#1361) Zsolto válasza gipsztigris (#1354) üzenetére

Zsolto
(őstag)

Végre valaki ért is hozzá :) :K :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu

(#1362) Vyndree válasza GNS (#1355) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

Kék a LED-je szerintem nem zavaró, de szigetelőszalag vagy ha kicsit igényesebben akarod, akkor a körömlakk csodákra képes. Esetleg az átlátszó tetejét fújd le neolux-szal, még jól is fog kinézni.

Still I Rise

(#1363) Cariddi válasza Vyndree (#1362) üzenetére

Cariddi
(újonc)

Gyerekek, szakadok a röhögéstől ennyi baromságtól... :C :C :C :C Amúgy kösz a tippet a sípolásra, már rendelem is. Remélem nem a gyártó képviseletében vagy... :DDD

(#1364) piedrohito válasza senki66 (#717) üzenetére

piedrohito
(újonc)

kezeli

(#1365) ddrgenya válasza GNS (#1355) üzenetére

ddrgenya
(újonc)

Fordítsd úgy hogy ne feléd legyen a led.Máris tompul a fény a szemed felé.

"Észt nem adhatok csak tanácsot"

(#1366) padi68 válasza GNS (#1345) üzenetére

padi68
(senior tag)

köszönöm! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1367) Vyndree válasza Cariddi (#1363) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

Ha baromságot akartam volna írni azt mondom, menj be az első üzletbe és vegyél 8-10eFt-ért minőségi eredeti Apple iPad töltőt, nem egy 2 dolláros megoldást keresek.
Gyártó alatt mit értesz? Én lenni kici kínai? Még az is lehet, hogy ezzel az óriási üzleti húzással akarom jobban fellendíteni a hong-kongi gazdaságot.

Still I Rise

(#1368) Rick4 válasza GNS (#1357) üzenetére

Rick4
(PH! nagyúr)

Érdekes, engem nem zavar, akármerre fordítom.

A probléma Te magad vagy: ebben az évben is mindent úgy csináltál mint eddig, mégis végig más eredményekben reménykedtél.

(#1369) quaker63 válasza Vyndree (#1367) üzenetére

quaker63
(lelkes újonc)

Köszönöm a tippet! Rendeltem én is egyet az usb adapterből.
Tudja valaki, hogy a postaköltség kb. milyen összeg lesz?

[ Szerkesztve ]

(#1370) Vyndree válasza quaker63 (#1369) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

Fel van tüntetve, általában (ha free shipping) akkor nincs, vagyis benne van az árban.

Still I Rise

(#1371) radamsky

radamsky
(senior tag)

mit össze nem szenvedtek ezzel a fénnyel.

Más neont épit be hogy legyen hangulata a kocsinak. Gondoljátok el hogy örülne ilyen high tech-nek:D

Ha kivágod ott a kocsi alját akkor nem 30 cm lesz lefele hanem vagy 50:DD
Tiszta örület

Amugy nem tudom mi a probléma. de nekem se nem sipol se nem hibádzik ugymond perfektül müködik

ja nekem nem baj a fényár:DD

(#1372) Zsolto válasza radamsky (#1371) üzenetére

Zsolto
(őstag)

Persze, mert az avatarodon is látszik, hogy hegesztőszemüveget hordasz :DDD

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu

(#1373) quaker63 válasza radamsky (#1371) üzenetére

quaker63
(lelkes újonc)

Az a baj, hogy sokan szenvedünk a hulladék gyári töltő miatt, mert ha a transzmitter kapcsolat megy, akkor kb. 12-14 kHz körüli sípolást is el kellene viselnünk, de az nehezen megy itt néhányunknak.

Hogy, ha meg szeretné valaki hallgatni, hogy milyen klassz a sípolás az itt megteheti 12 - 20 kHz között válogatva:

http://www.youtube.com/watch?v=00y198cE-IU

Na, ez a problémánk a töltővel és nem a 960BT-vel. :)

[ Szerkesztve ]

(#1374) radamsky válasza quaker63 (#1373) üzenetére

radamsky
(senior tag)

na ja de nekem nem sipol:D
igaz a tapasztalat nem hosszutávu:D

ami mondjuk nálam probléma, hogy mekkora az a kártya amit tud még kezelni?? normális sebbeséggel??
gyakorlat érdekel , nem a termékleirás
mondjuk egy 8 gb-ost elbir?? lazán vagy esetleg nagyobbat??

[ Szerkesztve ]

(#1375) quaker63 válasza radamsky (#1374) üzenetére

quaker63
(lelkes újonc)

Szerencsés vagy a sípolást illetően :)

Én 8 GB-os kártyával használom, ezt símán, gyorsan kezeli.
A specifikációban max. 16 GB-ot ír, de volt itt korábbi hsz-ban, hogy a 32 GB-ot is kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#1376) senki66 válasza quaker63 (#1375) üzenetére

senki66
(fanatikus tag)

Szia,
Szerintem itt a fórumon senki sem erősítette meg, hogy műxik 32 GB-s kártyával. Korábban a 717-es hsz-emben én is érdeklődtem, de nem kaptam rá érdemi válasz, később piedrohito fórumtárs is érdeklődött, de ő nemleges választ kapott, de szerintem azt csak a technikai specifikáció nem saját tapasztalat alapján.

Üdv,
senki66

(#1377) quaker63 válasza senki66 (#1376) üzenetére

quaker63
(lelkes újonc)

1364 hsz

(#1364) piedrohito válasza senki66 (#717) üzenetére ÚjVálaszPrivát2011-10-04 14:27:06

(#1378) senki66 válasza quaker63 (#1377) üzenetére

senki66
(fanatikus tag)

Upsz, ez kimaradt nekem, már olyan régen volt.
Köszi, hogy fel hívtad rá a figyelmemet.

Üdv,
senki66

(#1379) Vyndree válasza senki66 (#1378) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

Upsz, ez kimaradt nekem, már olyan régen volt.

A válasz tegnapelőtt. :)

Still I Rise

(#1380) radamsky válasza quaker63 (#1375) üzenetére

radamsky
(senior tag)

nem tudom akkor elég lesz a 8 gigás kártya is, bár ....
jobb lenne a 16 de biztosra ellene tudnom hogy megy vele

(#1381) Vyndree válasza radamsky (#1380) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

16GB-ost tuti viszi, azt próbáltam.

Still I Rise

(#1382) quaker63 válasza radamsky (#1380) üzenetére

quaker63
(lelkes újonc)

A készülék leírása szerint 16 GB-ot biztosan kezel.

[ Szerkesztve ]

(#1383) ko_éa

ko_éa
(újonc)

Sziasztok!

A Wayteq 960BT HD-hez kapott autóstöltőt lehet-e használni 24v-os autókhoz?

(#1384) senki66 válasza Vyndree (#1379) üzenetére

senki66
(fanatikus tag)

Az igen, de a kérdés az régen volt. :) Végül beértem egy 8 GB-sel, arra is ráfér egész Europa 3 térképkészlettel. 32 GB-re ráfér minden létező térkép asszem.

Üdv,
senki66

(#1385) Vyndree válasza senki66 (#1384) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

Olvasni is kell, nem csak kérdezni. :)
Ha kamionos lennék és szükségem lenne rá, se tenném fel az egész Európa térképet. Legfeljebb vennék egy Netbook-ot autós töltővel, USB-s GPS antennát és azon minden elférne, árban sem lenne drágább és a szemem se esne ki.
Ipari használatra, ipari gépet. :C

Still I Rise

(#1386) Zsolto válasza Vyndree (#1385) üzenetére

Zsolto
(őstag)

És áruld már el, hogy milyen navigációt futtatnál rajta... Főleg kamionost :U

Ha kamionos lennél, akkor a (profi, kamionos) navidat (mondjuk egy Becker Z217-et) navigálni használnád, és bizony hogy rajta lenne minden létező térkép, amire szükséged lehet, mert nagyon utálnád másolgatni őket összevissza, ahogy a szél sodor a világban.

Multimédiázni meg valóban lenne nálad egy pici noti, de valószínűleg nem netbook, mert az aztán minden, csak nem ipari...

[ Szerkesztve ]

(#1387) Vyndree válasza Zsolto (#1386) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

Szivar töltőről direktbe gyakorlatilag majdnem végtelen adattárral (amin tényleg minden elfér) egy megfelelő programmal miért ne lehetne "ipari"? Már ami a méreteket (kijelző, háttértár) illeti, nem az árát.
Kezelni is könnyebb és a felhasználhatósága is sokszínűbb. Használtam egy ideig netbookot navira. (azt hogy milyen programmal már tényleg nem ide tartozik, de minden megoldható)

Still I Rise

(#1388) GrandeP

GrandeP
(PH! addikt)

Én kamionos vagyok, igaz csak kis kamionos, de még nem voltam olyan Európában, ahol nem lett volna jó/elég egy navteq térkép... legvégső esetben egy 10 eurós utca szintű Európa térkép. (de akkor is már városon belül voltam, és nem ismerték a gyárat.)
Te az a fajta kamionos lehetsz, aki még a telephelyen belül is dzsipiesszel megy.... :U
És ott sem nézi sem a táblát sem az utat, ha moha bá aszondja, akkor az úgy van... :W

[ Szerkesztve ]

(#1389) Zsolto válasza GrandeP (#1388) üzenetére

Zsolto
(őstag)

Ez lehet, hogy nekem írtad.. :U Ha nem, akkor elnézést, hogy magamra veszem.

Nos. Nem vagyok kamionos, csak ismerek kamionosokat, és azok közül a leggíkebbet próbáltam illusztrálni az korábbi hozzászólásomban. Az írásai egyébként itt olvashatók, nagyon jók. :K

A hsz-ed utolsó két mondatára inkább nem reagálnék, talán már te is megbántad őket -- én nem személyeskedtem, azt kérem, hogy te se tedd.

(#1390) GrandeP válasza Zsolto (#1389) üzenetére

GrandeP
(PH! addikt)

Akinek nem inge.... :U

Csak azért vicces, sőt inkább szá. hogy mind a 3 térképgyártó térképét elviszi magával, én volt h olaszban voltam, mikor mondták h spanyol és ott döbbentem rá, h az nincs is meg, mert soha nem kellett még ezelött (meg asszem fel sem fért az 1 gigásra9, mégis időben ott voltam , meg vissza is jöttem..

2000 elött is volt ez a szakma, akkor is hozták-vitték az árut.... oké h most van "könnyítés", de azé nem kéne átesni a másik oldalra, budiba is csak dzsipiesszel...

Mivel járom az utakat, látom h hogy mennyire felhígult a szakma. ezért reagálok rá így ahogy, nem akarok sértegetni, de mióta már nem kell a jogsihoz a 8 általános se, azóta borzalmas hogy milyen emberek vannak az utakon... :U :W

(#1391) Zsolto válasza GrandeP (#1390) üzenetére

Zsolto
(őstag)

Ahan, értem már... :(((
Legközelebb a hátam mögé is nézek, hogy tényleg nekem szól-e egy nem direkt nekem címzett hsz :DDD
:R

(#1392) GrandeP válasza Zsolto (#1391) üzenetére

GrandeP
(PH! addikt)

:DDD :R

Mondom, 2akinek nem inge, nem veszi fel....."

(#1393) Vyndree válasza GrandeP (#1388) üzenetére

Vyndree
(őstag)
LOGOUT blog

Mi az a telep és ki az a diszpécser?
Nekem nem kell +32G memória, sőt, még kártya sincs benne, már csak azért sem veszem magamra. Kamionban még csak nem is ültem, nem az én világom. Mo térkép bőven elég, autóval nagyon ritkán hagyom el az országot, messzire a repcsit favorizálom és nem csak azért mert az a legolcsóbb. Az esetek 98%-ában pedig megteszi a Sygic is aminek a térképe igaz nem tökéletes, de sokkal jobban használható és 10"-on még látom is. :)

Szerk.: természetesen nem laptop a 10"-os, hanem táblagép.

[ Szerkesztve ]

Still I Rise

(#1394) SimonYana válasza Vyndree (#1393) üzenetére

SimonYana
(PH! addikt)

De jó ez az Asus ! nem is láttam még! :C
Hamarosan a GPS-ek eltünnek , ha így halad , mert már egy normális telefonon is jobban ful mint a Wayteq 960BT-men. :W

256Gb Plextor SSD , Koolance 10/13-as csatik , Koolance 13/10 es kuplungok eladóak! ® SimonYana ® 06706008892

(#1395) Amarth

Amarth
(fanatikus tag)

Hello!

Nem tudjátok,hogy az mitől lehet,hogyha bekapcsolom a készüléket,akkor miért állandóan a kalibráló ablak fogad?(960BT-HD)

(#1396) Kalimiska

Kalimiska
(újonc)

Üdv.
Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet a WinCE-ben a betűméretet nagyobbra állítani, mert nekem kicsik az ikonok.
Tisztelettel:
Kalimiska

[ Szerkesztve ]

(#1397) curtis2 válasza csepige44 (#11) üzenetére

curtis2
(tag)

Hello,

Megvan még az eladó waytek 950-ed? Ha igen, mennyibe fájna?
Köszi,

curtis

(#1398) GrandeP válasza curtis2 (#1397) üzenetére

GrandeP
(PH! addikt)

Szted 5 hónap alatt nem bírta volna eladni!? :U

(#1399) curtis2 válasza GrandeP (#1398) üzenetére

curtis2
(tag)

Khm, csak priviben akartam érdeklődni..
Bocs, akit ezzel esetleg zavartam.

[ Szerkesztve ]

curtis

(#1400) Hege1234

Hege1234
(senior tag)

sziasztok !

erre a készülékre meglehetne azt oldani hogy fusson rajta a tomtom
az egész netet átfésültem de sehol nem találtam róla infót
hogy szabályt se szegjek léccives a hozzáértő privátban írjon
hálás köszi előre is !

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Wayteq x960bt
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.