Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cariddi

    csendes tag

    Nem nagyképűségből, de asszem az én videolejátszásos rinyálásom vezetett sz elmúlt jópár hozzászólás megszületéséig.

    Szívesen reagálnék pár dologra, de ilyen későn már lusta vagyok egyenként, ezért csokorba szedtem pár gondolatot.

    1. Én is kíváncsi lennék egy olyan PNA-ra, amiben kicsit erősebb a hardver, mert egyetértek, hogy a Primo hardverigényét nem tudja még az X990 sem teljes mértékben kielégíteni. Aki ezzel nem ért egyet, ajánlok megnézni egypár amatőr Youtube-os "teszt"-et.

    2. Én is Win CE-re gondolok elsősorban, amikor rinyálok. Ugyanis az Androidot teljesen másra találták ki. A Win CE célgépre kellett, az Android meg a sok hülye 13 éves ficsúrokat és csitriket hülyíteni. Sokat szidták az MS-t a Windows miatt, hogy az a hülye user-eknek való, aki igazán tökös, annak Linux van a gépén. Na most a Google megcsinálta a Linux-ra ugyanazt, mint az MS a Windows-al: a hülye user csak kattint kettőt és máris fut minden, mint a karikacsapás (persze csak az, amit Ők szeretnének, hogy fusson). Én 3 hétig szenvedtem az Androidos Tab-ommal, hogy életre leheljek benne egy BT adaptert, míg a végén hajamat tépve a sarokba dobtam. Azóta is ott hever, és már eladó is lett. Jah, hogy miért nem vettem olyant amiben van alapból BT? Mert én is pénzből élek, és nagy naívan azt hittem, hogy vagyok akkora fasza csávó, hogy ne tudjak egy ilyent megcsinálni, csak hogy spóroljak pár 10ezret. Hát tévedtem. Így van egy 7 colos überfasza Tab-om, amin szakadásmentesen fut az ultrabrutál blúréjripp, csak navigálni nem tudok vele. De sebaj, majd veszek egy PNA-t, az úgyis arra jó, és persze ott a zsebemben a telóm, amit csak azért sem fogok lecserélni egy 90ezres HTC-re, mert még működik és jó - telefonálásra. És akkor már csak egy katonai gyakorlót kell vennem, hogy mindezek elférjenek egyszerre a zsebeimben. És a pláne, hogy akkor most mennyibe is került ez az egész nekem? És mindez mennyibe kerülne mondjuk pl. egy német állampolgárnak, aki 5ször annyit keres, mint én? (Elárulom a választ, átszámolva kb. ugyanennyibe, ha nem kevesebbe). Éljen Magyarország!

    Aki pedig nem érti a fent említett irományban a szarkazmust, kérem ne is válaszoljon.

Új hozzászólás Aktív témák