Hirdetés

Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz helkis #36943 üzenetére

    60 fokra vonatkoztatva a 975W azért igen jelentős szerintem.

    Viszont ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy egy plusz radi beiktatásával még nagyon sokat lehet javítani a rendszeren. A sajátomat most azért bontottam le, és kezdtem meg a kiárusítását mert beláttam, hogy elértem a maximumát és nem lehet már többet kihozni belőle. Ugyanis egy tripla és egy dupla radival, és 5 db 800-on pörgő ventivel elértem azt, hogy 1 órányi maxon terhelt proci+vga párossal sem tudtam szoba-hőmérsékletűnél melegebbre melegíteni a vizet, de a proci hőfoktól nem voltam elragadtatva, mert még mindig 50 körüli volt. És ezért én a csövezést és a blokkot hibáztattam. Hiszen itt már más tényleg nem lehetett a jobb eredmény útjában, csak azok a komponensek. (Esetleg még a pumpa.)
    De egy meleg vizet, egy pusz radival bármikor lelehet hűteni.

    Steady74: Nekem van egy elég jelentős Innova mániám, így én arra szavaznék. De az ára sajna nagyon nem baráti sok esetben. Egy tripla radival kiegészítve szerintem bármelyik elbírná a gépedet, és még egy jelentős tuningot is. És ha neked nincs Innova mániád, akkor inkább az elsőt vedd meg, mert az jobban monitorozható.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccaim: -

Aktív témák