Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horka1

    tag

    válasz doc #11965 üzenetére

    Gondold végig... Rögtön viaskodsz zsigerből válaszolsz... Állandóan a gondolkodást hiányolod másokból, Te mikor kezdesz gondolkodni?... Meglátnád rögtön, hogy Te magad nem gondolkodtál eddig sem, ezért tűnt úgy, hogy mások nem gondolkodnak...

    A demokrácia, korrupcióra épül, nem keverek fogalmakat nem kell emiatt aggódnod...

    [ Szerkesztve ]

    Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

  • Peethy

    őstag

    válasz doc #11965 üzenetére

    Engem inkább az a része érdekelne a történetnek, hogy hogyan fordult át a gyülekezetbe járásod ateizmussá. Nekem nem tűnsz istentagadónak, hamarabb valaki olyannak, akinek elege lett abból a gyülekezetből/közösségből, ahova járt, és emiatt szakított a vallásgyakorlással is. Persze lehet, hogy tévedek, de hamarabb tűnik "megbotránkozásnak" a sztorid, legalábbis amennyit eddig írtál, mint abszolút szembefordulásnak :) No offense, tényleg érdekel.

    szerintem minden vallasnak arra kene torekednie, hogy ilyen kepet alakitson ki magarol a kivulallokban

    Igen. Én azt vallom, hogy minden keresztény közösségnek aktív társadalmi szerepet kellene vállalnia, óvodákat, napköziotthonokat működtetni, ifjúsági programokat szervezni, időseket egy-egy tevékenység köré összefogni, várost fejleszteni, alapítványokat működtetni, gyülekezeti kávézót üzemeltetni... mi itt helyben azon vagyunk, hogy mindez egyre inkább működjön. Most például a tinicsoportnak egy LAN-partit szerveztünk a gyülekezet ifjúsági termében, tegnapelőtt, nagyon sokan voltunk :) Mások futsal-bajnokságot rendeznek. A kikötés mindössze az, hogy mindennek az evangélium ügyét kell szolgálnia (pl: ima az edzések előtt, 2órás közösségi játék-Bibliatanulmányozás-imádság a játék között)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák