Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B4ndiBuild3r

    tag

    Sziasztok!

    Jelenleg a Telekomnál vagyok (itt nincs UPC), ami egy Huawei modemmal működik (optika kábellal) és arra van rákötve az ASUS RT-87U routerem, valamint a három Telekomos Set Top Box.

    Viszont hamarosan költözünk a város másik végébe, ahol UPC van és az a kérdésem, hogy mennyivel másabb a rendszer működése? Gondolok arra, hogy a UPC telefonos érdeklődés alapján megtudtam, hogy van ott optika kábel, tehát mehet a számomra gyors (>30 mbites) internet továbbra is és a 3 TV-re HD adást lehetne.

    Azt hallottam, hogy az eszköz, amit adnak egyben modem és router is. Használhatom a saját ASUS routeremet (nagyon elégedett vagyok vele és nem is volt olcsó) is a beépített helyett (ergo van WAN kivezetése?)?

    Valamint új építésű ház lesz és most történik a kábelok elvezetése a falban és azt olvastam, hogy a UPC RG6-os koax kábellel dolgozik (ami a Telekomnál nekem nem kellett, viszont, ha itt kell a villanyszerelővel viszünk be) és, hogy ez a modemba megy bele? Tehát csak egy eszközbe, vagy mindegyikbe?

    Itt is külön box van minden TV-hez, ha igen ennek mi a neve HD csatornák igyénylése esetén?
    Ezek a boxok a modemre vannak kötve (milyen csatlakozással? UTP?)

    Köszönöm a válaszokat előre is!

    [ Szerkesztve ]

    „We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

  • B4ndiBuild3r

    tag

    válasz Gubek-Einste #56572 üzenetére

    Köszi a választ! Így már minden tiszta.

    Erről a UPC Mediacard-ról nem is hallottam még, 3/2 TV-m támogatja. Ez olyan, mint a mobil SIM kártya, tehát független, hogy hol lakom, ha belehelyezem, akkor fogom az adásokat (nyilván azokra gondolok, amiket előfizettem)?

    „We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

Új hozzászólás Aktív témák