Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B4ndiBuild3r

    tag

    Sziasztok!

    Jelenleg a Telekomnál vagyok (itt nincs UPC), ami egy Huawei modemmal működik (optika kábellal) és arra van rákötve az ASUS RT-87U routerem, valamint a három Telekomos Set Top Box.

    Viszont hamarosan költözünk a város másik végébe, ahol UPC van és az a kérdésem, hogy mennyivel másabb a rendszer működése? Gondolok arra, hogy a UPC telefonos érdeklődés alapján megtudtam, hogy van ott optika kábel, tehát mehet a számomra gyors (>30 mbites) internet továbbra is és a 3 TV-re HD adást lehetne.

    Azt hallottam, hogy az eszköz, amit adnak egyben modem és router is. Használhatom a saját ASUS routeremet (nagyon elégedett vagyok vele és nem is volt olcsó) is a beépített helyett (ergo van WAN kivezetése?)?

    Valamint új építésű ház lesz és most történik a kábelok elvezetése a falban és azt olvastam, hogy a UPC RG6-os koax kábellel dolgozik (ami a Telekomnál nekem nem kellett, viszont, ha itt kell a villanyszerelővel viszünk be) és, hogy ez a modemba megy bele? Tehát csak egy eszközbe, vagy mindegyikbe?

    Itt is külön box van minden TV-hez, ha igen ennek mi a neve HD csatornák igyénylése esetén?
    Ezek a boxok a modemre vannak kötve (milyen csatlakozással? UTP?)

    Köszönöm a válaszokat előre is!

    [ Szerkesztve ]

    „We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

Új hozzászólás Aktív témák