Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Sziasztok. Nem találom a régi hozzászólásomat, de röviden: ugyan azért a csomagért többet akartak kérni, mindezt úgy beállítva, hogy mennyivel jobb. Elhajtottam őket és írtam egy panasz levél félét. Na tegnap egy kellemes hangú nő egy számomra (és a mobilomnak) új pesti számról hív, hogy mi a helyzet ezzel a történettel. Elmondom neki, hümmög hogy ez hogy lehet stb. A végére a meglévőből elengedtek 1210Ft-ot.
    Na és ezután jön a csavar ! Rájöttem miért nem voltak lusták megkeresni: jön az új közös portfóliójuk. A telefonban elhangzottak és az email alapján is van 14 napom elállni.
    Kérdésem: mennyi lehet a TV Premium + 500-as net + Red Free egyben? Mert ilyeneket valahogy nem írnak k, csak hogy keressem őket az üzletben :((( Szeptemberben lett volna a csomag lejárta, így elémentem ami lehet hiba volt.
    Vajon ezzel az új opcióval járnék jól (már ha tudnám az árát) v. a jelenlegi 2 csomagommal ami így már 16290Ft / TV Premium/500-as net/vonalas telefon 8290Ft és a Red Live 8000Ft /

    Meg attól is tartok, hogy az új csomagnál már lehet a VTV beltérit kellene használni.

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák