Keresés

Hirdetés

  • Ghost of Tsushima technikai teszt

    gp A Ghost of Tsushima a Sony eddigi legnépszerűbb PC-s átirata, mely megelőzte még a God of Wart és a Spider-Mant is. De vajon maga a port is hozza az ehhez illő technikai minőséget?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • SteveBeard

    senior tag

    válasz suste #27554 üzenetére

    eddig ezt nem is vettem észre, mert nem szoktam sokáig a luciban turkálni -tényleg te miért teszed?

    Mert nem vagyok profi és eltart egy darabig, míg valamit beállítok :DD ... de nem ez a lényeg, hozhattam volna a minidlna-t is példának, azzal se megy együtt a transmission...nálam...
    Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy más használja-e napi rendszerességgel, mert ha nem, akkor visszatérek a régi firmware-re...
    Nekem a legfontosabb a torrent, a dlna és hogy bármikor tudjak állományokat mozgatni a hddre és vissza, és persze a stabilitás.
    Természetesen jó lenne az újdonságokat is használni, de sajnos ez a régebbi verzió már nem támogatott.
    Így kénytelen leszek kompromisszumot kötni...

    Steve

  • Marcelldzso

    tag

    válasz suste #27554 üzenetére

    Én így használom, 512-es swappal. IDE-s vinyó swap+mnt partíciókkal, belső partíciónálóval.

    Ha DLNA-n nézek filmet, illetve böngészek és a transmissionnal letöltök nekem nem akad be semmi egyedül a luci felülete illetve nem tudom olyan gyorsan gépről böngészni a HDD-t. De természetesen nem akarom. Jah és van még egy scriptem ami átnézi a telefonom sd-kártyáját és sync-eli az MNT-re de szerintem az most nem szól bele.

    OpenWrt vargalex v1.1.1 beta3 r31586 / LuCI Trunk (trunk+svn8672)
    3.3.4
    Átlagos terhelés 2.36, 1.09, 0.66

    Puffer méret (MB) 2
    Alternatív sebesség engedélyezve
    Letöltési korlát 1024 KB/s
    Feltöltési korlát 1024 KB/s
    Feltöltési szálak torrentenként 5
    Lazy bitfield engedélyezve
    Letöltés utáni script engedélyezve
    Globális partnerkorlát 80
    Torrentenkénti partnerkorlát 15
    Partner szolgáltatás típus 0
    Letöltési sor mérete 2
    Elakadt sor engedélyezve
    Elakadás időtartama 30
    Feltöltési sor engedélyezése
    Feltöltési sor mérete 2
    Álló torrentek adatainak lekérdezése

Új hozzászólás Aktív témák