Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zollover

    csendes tag

    válasz Intruder2k5 #14392 üzenetére

    Valóban nehéz elszakadni ettől, mert ugyanis az OpenWRT Wiki-jében felettébb aggasztó leírás van a gyári firmware visszaírásával kapcsolatosan. Back to original firmware

    Már sokat nyektettem ezt a WR1043ND routert. Több OpenWRT, DD-WRT és gyári firmware verzókat is feltettem rá, és szerencsére nem kellett ez a csoda-hack firmware egyszer sem.
    Minden esetben amikor a gyárira álltam vissza, elég volt a tp-link oldaláról elérhető frimware-t a router /tmp folderébe letölteni és mtd-vel a flash-be írni.

    Ahogy az már korábban postolva volt ebben a fórumban (hála neked Intruder2k5) a wget és mtd parancsokkal biztonságosan lehet a gyári firmware-t is használni.

    A leíráshoz képest az eltérés csak annyi, hogy a gyári firmware ZIP file-t kell letöltened a számítógépeddel, ki kell tömöríteni, és azt kell átjuttatni a routerre. Nekem erre van egy http szolgáltatás a gépemen, és egyszerűen wget-tel töltöm le. Vannak egyéb lehetőségek is, például SCP-t használni, vagy a routerrel letölteni és kicsomagolni.

    [zollover]

Új hozzászólás Aktív témák