Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rruzsi

    tag

    Tisztelt TP-link es szakemberek!

    Elnézést kérnék a zavarásért, először is gratulálni szeretnék az OpenWrt -s munkához!
    Kicsit hosszú leszek, mert egyrészt most kezdek, még csak fórumozni, a másik dolog pedig az, hogy valószínü a problémám másokat nem érint. A probléma röviden: Van egy DLNA képes LG tv-m illetve Blue-Ray lejátszóm és van egy pár Rádió adás amit szeretnék ezen eszközökön keresztül hallgatni. SAjnos a kliensek nem képesek online streamet lejátszani, ezért valamilyen transcodolás képes DLNA szerver kerestem, Windows alatt van a Wild Media Server ami jól működik, de én szeretném a routerről(TL-WR1043ND) mindezt eljátszani. A meglévő tudásom illetve, a ráfordítható időmböl úgy találtam, hogy nekem jó lenne a Mediatomb és az FFMPEG páros viszont a meglévő .ipk csomagokkal nem sikerült megoldanom. A gond az, hogy a Mediatom_0.12.1-1 csak a LIBFFMPEG alap csomagjával fut, ha jól láttam a libpthread miatt, viszont a hozzávaló ffmpeg pedig nem működik. A libffmpeg-full_0.8.5-1(talán) amit Vargalex szerkesztett(köszönet érte) a hozzávaló FFMPEG -gel működik rendesen, viszont ezzel nem megy a Mediatomb. Remélem nem voltam nagyon zavaros, ha igen elnézést kérek, min kezdő. Amennyiben tudnátok segíteni e probléma megoldásában illetve mást tudnátok nekem javasolni, nagyon hálás lennék. A cél http, illetve rtp v. mms, transcode mp3 ba. Előre is köszönöm és további jó munkát kívánok!

    A leírást elküldtem Vargalex úrnak privátban is, biztos ami biztos :R

    Üdv. rruzsi

Új hozzászólás Aktív témák