Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz #83856896 #1217 üzenetére

    nem eccerübb demozni, mint 100$al bohockodni?

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Chili7

    őstag

    válasz #83856896 #1217 üzenetére

    Ezeket még nem próbáltam, de jó lenne valami ingyenes, mert, ahogy Álmos is írja 50$ havonta sok, pláne úgy hogy egyáltalán nem biztos hogy jó a jelzés.

    Pl Marketiván és Oandán lehet 100$-al indulni.

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz #83856896 #1217 üzenetére

    álmos tudna hozzászólni a forexscouthoz....legalábbis ha jól emlékszem... :B

    fulekitrading.wordpress.com

  • álmos

    csendes tag

    válasz #83856896 #1217 üzenetére

    Vegyük sorra.
    - iforex.bg az egyik legnagyobb scam (átverés) a neten. Több oldal is foglalkozik vele.
    Bármi brókerrel v. sz.szolgáltatóval kapcsolatban először tanulmányozd a ForexPeaceArmy oldalát:
    [link]
    Utána pedig Google és fórumhozzászólások.

    - tozsdekepzes.com. Erről megint az jut eszembe, hogy a Forexen sokféleképpen játszhatod el a pénzed, és minél jobban körbenézel, annál nagyobb lehetőséget fogsz erre találni. Én még nem mentem el semmilyen képzésre, és nem is fogok. Szerintem az igazi kereskedő mindig autodidakta marad. Ha meg akarsz tanulni halászni, jó ha találkozol néhány halásszal, de egyiket se kövesd vakon. Magad állítsd össze a módszereid.
    Nézd, alapvetően a piac annyiból áll, hogy vagy fel megy, vagy le. Aztán később az erre eső 50%-ot finomítjuk. Szerintem bődületes mennyiségű anyag áll rendelkezésre az interneten arra, hogy teljes képet kapj az alapokról, vagy később akár spéci trükkökről is, amiket soha nem fognak oktatni Neked sehol. Szerintem többet ér microlotokkal eljátszanod bármilyen összeget élesben, mint bármilyen oktatásra fordítani. Minden elvesztett centért valós tapasztalatot kapsz cserébe, és az fontosabb, mint bármilyen elméleti fikció.

    - na Fecdzo azért mosolygott, mert a forexscout24-nek én volnék a hun. supportere. Én fordítottam az oldalt magyarra (+ kivettem részeket - hozzátettem), és a kontakt oldalról a levél hozzám fut be. Mielőtt azt gondolnád, hogy emiatt majd előfizetésre buzdítalak, ki kell, hogy ábrándítsalak.
    Jó három hónapja egy nagyobb fába vágtuk a fejszénket, és egy új szolgáltatást fogunk indítani. Az alapproblémát az jelentette, hogy ugyan a Teljesítmény oldalon lévő értékek valósak, és korrektek is (november nagyon rossz volt), az előfizetői szolgáltatás nem közelíti meg azt a stabilitást, mint amit az Vagyonkezelt számlákon nyújtunk (átlagosan havi 10-20% között) - azt komolyabban veszik a srácok, és ott kemény élő felügyelet zajlik, skalpolással egybekötve. Ezért indultunk el egy olyan irányba, hogy az EA-t továbbfejlesztjük egy valós-idejű robottá, ami nem 4óránként/1naponként veszi az utasításokat, hanem éppúgy 13:41:21-kor, mint 02:11:53-kor. Épp azon dolgozunk, hogy max 2 másodperc alatt át tudjuk vinni szerveren keresztül a jelet minden klienshez.
    Mivel több szignálszolgáltató is jelezte a cégnél, hogy ugyanúgy szeretnék a szignáljaikat küldeni, mint ahogy mi csináljuk (automatizáltan), ezért kiterjesztjük a szolgáltatást olyanra, hogy összerakunk egy sz.szolgáltatók gyűjtőhelyéül szolgáló oldalt, ahol bárki leadhatja majd az EA segítségével automatizáltan a jeleket. Úgy tűnik, Oanda API-ján keresztül is tudjuk majd a dolgot működtetni, nem csak MT4-en. Komoly meló lesz január-februárban.
    Ezt mindenkinek ajánlom kivárni.

    Brókerek:
    Szerintem nem (csak) a spreadek kell, hogy a fő szempont legyen - főleg ha max 2-3 páron tolod. Sokkal inkább, hogy ha igen, milyen formában szórakoznak az ügyfelekkel (stophunt, kötési lehetetlenségek, nehéz pénzkivét/betét, növelt spreadek (+mikor-mennyire?) stb.). Szerintem olvass utána, kérdezősködj több helyen is, és demózz többüknél, mielőtt valós pénzt viszel valakihez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák