Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Gh0sT #794 üzenetére

    Ez így martingale gyanús eset....ez azt jelenti ha van egy vesztőd akkor a következő kötést kétszer nagyobb unittal kötöd. Ötletnek nem rossz én is gondolkodtam ilyenen (ha az egyik irány nem megy akkor majd megy a másik....hacsak nem oldalazás van) de nem csináltam meg soha mert az borította az egész stratégiám elvét.

    Hát ha több felbontású chartot nézel akkor azt azért bajos leprogramozni. Teljesen logikus. Ha mindig a nagyobb trendek irányába kötsz az menni fog. Nem hinném h beetet a demo ezzel a stratégiával. Azt sem hiszem h hatalmas lotokat kötsz és gyakorlatban félni kéne attól h nem teljesül az order.

    Nagyon fontos az önkritika itt. Látom van bőven. ;) Ez később csak a javadra válik majd.

    Az ea-t csak azért javasoltam h megnyugtasd magad. Mégis hogyan teljesített volna ha x ideig csináltad volna a múltban. Többektől hallottam h a backtestre nem szabad adni. Én úgy vagyok vele h adok, de csak bizonyos szigorú szabályok szerint. Fentebb írtam ezekről. Csak jobb látni a stratégiádat (hiszen ez lenne a backtest szerepe) mit csinált volna. Hisz minden stratnak megvan a maga jó és rossz időszaka. Az már mondjuk egy nagyon jó jel h forward tesztben ilyen szépen teljesít a rendszer.

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák