Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Gh0sT #632 üzenetére

    Kicsit most szüneteltetem ezt skalpolgatást...még az alacsony spread is kemény tud lenni, nameg túl gyors sokszor az ár. Mikor húznám a stoppot már nem is ott van az ár. A ninjatrader ATM-je kellene ide és kafán belehetne lőni a s trailing stoppot.

    Nem szeretem a profittargetet, az én stratégiámhoz nem való, mert nagy gyertyák kitörését keresem (10-20-30 pip). Amikor lehet azonnal 0-ába húznám a stoppot ...ha lenne időm. Az előbb csúnyán elszálltam vele, mikor állítottam volna feljebb a stoppot máris 3 pip minuszban voltam, az egygombos nyitás(ez esetben zárás lett volna) meg gyorsan nyitott egy short pozit ami azonnal kistoppolódott....szóval vicces volt... ATM kéne ide...

    Szóval nem akarom ebben az esetben limitálni a nyerőket mert pont ez a lényege a rendszeremnek. Sokszor nagyon gyorsan (1-2 másodpercen belül) kistoppolódok, az első stoppom azonnal kimegy. Entry módosítás és jöhet a következő jel. Megfogok pár vesztő után egy pár pipes nyerőt, majd előbb vagy utóbb jön a tíz pipes nyerő nagy gyertya. Csak az árnak azonnal az én irányomba kell mennie és kézzel nemtuodom húzni a stoppot sokszor. Lehet ha ezt nem tom orvosolni akkor kipróbálom egy időtávval feljebb, de attól tartok ott meg borul az egész rendszer, mert a percesen hatalmas gyertyákra játszom.

    MT4:...hááát, ez nekem is gondom volt. Forex.com-nál nyitottam majdnem számlát, de mégsem nyitottam mert valahogy nagyon hülyén van náluk megoldva a kedvezmény. Azt meg nem kapnék ha ninjatradert használnék, de MT4-el sem kapnám....az alacsony spread meg kell...Oandával továbbra sem lehet összehozni, max API-val...

    Ahol nyitottad ott nincs demo? Kétlem...eleve demot adnak demo pénzzel amit beállíthatsz szabadon.

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák