Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3ngin33r

    csendes tag

    válasz Danoob #600 üzenetére

    Demo számlán jobb eredményeket értem el. Igaz, hogy ott belerohantam egy margin call-ba. :) Már élesben nyomom 1000 EUR van a számlán. Többet nem is tervezek betenni.

    A mai napról...megint szarul indult, eddig 4 stop loss. Csak az EUR/USD páron kereskedek, próbálkoztam AUD/JPY-on de az is buko volt. Pedig nagyon figyeltem a trendvonalakat, meg alakzatokat. 11:00 körül indítottam egy shorttal. A napi grafkonon kialakuloban egy bearish pennant. A stop loss elég közelre kellett tennem, hogy a money managementet betartsam, az előző csúcs fölé húztam, ezt ki is ütötte az árfolyam. Ekkor vettem észre, hogy néz ki a legújabb képződmény, mint egy continuation head and shoulders bullish irányba. Indítottam egy longot, az árfolyam visszatesztelte a neckline-t, erre még egy longot betettem. végül visszafordult az árfolyam. Egészen egy korábban behúzott trendvonalig zuhant ott lepattant, erre nyomtam egy longot...egy darabig megint felfelé indult az árfolyam, de visszafordult és kiütötte stop losst. Most volatilisen ingadozik, ha megnézitek a chartot és arra számítok, hogy a napi charton lévő pennant felső vonaláig visszapattan. :) 8 centet veszítettem eddig az induló tőkémből. A teljes veszteség 62 cent. Szoval sokat kell még csiszolni a technikán, mert eddig ez egy nagy 0.

    th3 f0r3x tr4P3r

Új hozzászólás Aktív témák