Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz 3ngin33r #589 üzenetére

    Sok sikert! Remélem tájékoztatsz minket az eseményekről :) Kiváncsi vagyok hogy alakul.
    Én még demózok pár hónapot az éles előtt. Nagyon kapkodok.
    Láttam én is az eurusd emelkedést.
    Szerintem itt a Fibonacci sorozatot kellett volna alkalmazni.
    Mondjuk lehet ezt azért mondom, mert pont ott járok a könyvben :D
    Viszont én AUD/USD-nél shortoltam még tegnap reggel asszem... Az emelkedő fázisban.
    Aztán a mai napon jutottam el a Fibonacci részhez a könyvben, és kipróbáltam a grafikont az Oandában. És hihetetlen, de hajszál pontosan bevállt.
    Egy jó ideig a 22,3% on ingadozott. Egy centivel se hagyta el azt. Jó nagy mínuszban is voltam :)
    Aztán este felé elkezdett süllyedni majd átlépte a 38,2%-os határt, és pont ahogy a könyvben írták süllyedt a 61,8-as határig! El se hittem... Nehéz volt megállni, hogy ne szálljak ki idő közben, de bíztam a könyvben és hajszál pontosan addig süllyedt ahogy a könyvben volt írva. Aztán stagnált, na akkor már kiszálltam : )
    Nagyon meglepődtem, hogy ennyire szabályszerűen mozog.
    Mondjuk szerintem a zászlót elég nehéz észrevenni =/ Bár én még csak most kezdtem de nagyon...
    Mindenesetre sok sikert! :)

    Hja... az engem is érdekelne, hogy küldenek e valami szerződést? Vagy ilyesmit? Hogy egyáltalán van-e kézzel fogható hivatalos oldala az egésznek...

Új hozzászólás Aktív témák