Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaKo

    aktív tag

    válasz Ninja-Metal #51200 üzenetére

    Hello!
    Nekem is ilyen HGW-m van. Én tettem mögé routert és simán működött. Ahogy néztem a HGW-n kb semmit nem lehet állítani, a wifit le tudom tiltani de egy áramtalanítás után az is visszaáll... :F
    A Huawei wifijén nekem nem is tudott teljes sávszéllel jönni a net csak max 15 körül ( a netem 30 megás).
    Én amikor rákötöttem a routerem akkor egyből észrevette a router hogy ip ütközés van, így átállt egy másik címre. De azóta minden megy rendben.
    Ha jól tudom akkor a HGW-n a DHPC szerver nem kapcsolható ki, illetve a routeren is be van kapcsolva ez a funkció. Igaz így ugye dupla nat-os a hálózat, ha jól olvastam utána, de ez van. Sajnos annyira nem értek hozzá én sem.
    Fel is szerettem volna már tenni a kérdést itt, hogy aki ért hozzá leírhatná, hogy ilyenkor mit kell, mit érdemes ki-be kapcsolni a készülékeken, és hogy mi a legoptimálisabb a megoldás.

    Szóval nálad is szerintem a TP link ip-jét át kell írni, a WAN kapcsolat legyen automatikus ip-re állítva és a DHCP-t bekapcsolni rajta.
    NEm kísérleteztem vele sokat én sem mert örültem, hogy megy és annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz (még :)) )

Új hozzászólás Aktív témák