Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • --1c3m4N--

    csendes tag

    Nekem is a Net/IPTV párossal van gondom. Adott egy 120/10 kábelnet, ami 1 évig tökéletesen csutkán ment egészen november közepéig amikor 3-4 napos kerületi karbantartás volt. Azóta az UP max. 5 Mbit/s, a DOWN meg 16 és 124 között ugrál. Már legalább 10x bejelentettem, 5 szerelővel beszéltem, ebből 3 a helyszínen is kint volt, koax kábel csere, 2x 3925ös modem csere, minden érték faxa lakáson belül. D-link modemet állítólag nem kaphatok mert nem megy a kábelteló vele. Furcsa volt nekik is a max 5 mbit/s, mondták mintha korlátozva lennék...Üfsz persze csak nyitották a hibajegyeket, sms hegyek, központi hibát találtak meg legutóbb tnél eszköz hibát is, amiket 72h lejárta előtt elintéztek egy: nem találtunk sehol semmilyen hibát, ha gondom van akkor zuppaszerviz. Most akkor hogy is van ez? Szomszédoknál mindenkinél jön csutkán a net csak én szívok az XXL-el(nekem van csak ez a csomi) ja és persze az iptv meg élvezhetetlen lett kimerevedik, kockásodik majd tovább ugrik, és ezt random játsza. Ma este sem tudtam megnézni egy filmet mert miután betelefonáltam rá egy órára ismét a fenti jelenségek. Inkább lekapcsoltam a p..... Az is alap mostanában ha speedtestet nyomok akkor ahogy felpörög(ne) a mutató akkor addig kifagy a tv. Volt olyan is , hogy vagy töltök vagy tvzek. Mit tudok tenni, mert kezd a türelmem elfogyni, nem ezért fizetek havi 16k. Itt sajna monopol helyzet van - Bp XVII. Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák