Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Dave™ #113602 üzenetére

    :(

    Hihetetlen, hogy ez a 4. modemem, mindig reménykedtem benne, hogy hátha egyszer jót is hoz a telekom, de mindig minden egyre csak szarabb lett - miközben egyre nagyobb csomagért, egyre többet fizetek.

    Ekkora mélységet mondjuk nem tudtam volna elképzelni, hogy kikapcsolhatatlanul izolált a vezetékes hálózat a wifisektől, de csak összejött nekik a totttálisan használhatatlan HGW.

    Hogy a tűzfal egy silányság, ezekután meg se lep. Opció a kifelé mindent, befelé semmitre nincs. Medium biztonság befelé szinte minden engedne?!?!?!? High-on a speedtest.net sem megy???!!!!
    Végül ha custom beállítást választanék ez fogad ALAPBÓL, átállíthatatlanul - ez mi?!?!?!

    Neten lehet jelezni a problémát? Vagy telefonos üsz csak a lehetőség?

    (hetek óta megvan és csak szívok és szívok és most eljutottam idáig - a topikig.... egyszerűen nem hittem el, hogy nem én nézek be valamit. amit még el tudok képzelni, hogy első lépésben átállítottam a hálózatot 192.168.0.x ->l 192.168.1.0 -re... lehet ez kavart be?!)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák