Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Immy #43799 üzenetére

    Jól tetted ami engem érdekel, érint arról simán szoktam nekik írni. Sok mindent megköszönnek gyorsan meg írják, hogy tudják bla bla. Meg van amikor kérik a reprodukálását. Meg van az is amikor tök másról kezdenek írni és látszik, hogy teljes a homály meg se értették amit írtál :)

    Nekem routerel (Synology) kapcsolatba most zárult le egy harcom velük mert nem hitték el amit írtam nekik. Utána videót készítettem és fel is léptek meg nézni így most az fejlesztőkhöz került. De ez 07.23 -án indult.
    Viszont ez mellet van egy másik hiba jegyem is amit 07.25 -én nyitottam és még meg se kerestek vele...

    Az az érdekes, hogy én kipipáltam, hogy nekem jó az is ha nem EU -ból van a szupport mégis egy Német srácot kaptam. Ami abból a szempontból jó volt most, hogy nem kellet az időeltolódással foglalkozni.

    Viszont lehet semmi jelentősége a pipának és ezért halad lassabban az ügyintézés. Így is kezdte az üzenetét:
    "Please apologize my delayed answer, but currently we have a high load of tickets."

Új hozzászólás Aktív témák