Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz g0n21 #171620 üzenetére

    Én azt mondom, hogy mi az, amiért jó ötlet volt a szétválasztás. Hogy hogy, és miért úgy lett, az nem az én dolgom.

    Az parádés, hogy a végén mindenki felteszi a kezét a kis létszámú svájcis brancsból, arra a kérdésre, hogy ki találta ki ezt a roppant népszerű megvalósítást, de azért olyan nagyon egyikőtök se gondolja, hogy vissza is lehetne ezt csinálni és nektek, nyitni egy topicot, lévén ezen topic tetemes része nem svájci órákkal foglalkozik, és az érdeklődők is általában ezen órák után érdeklődnek, nem a svájciak után :U

    Írom ezt úgy, hogy egyébként kedvellek, de azért ez a "nekem így kényelmes, nektek meg már ott egy új topic nem értem mi itt a probléma" hozzáállás nem annyira szimpatikus számomra.

    Egyébként, hogy ON is legyek: Az SW200-zal szerelt többszázK-s svájciak, vagy a csak sokadjára problémamentes új Omega szerkezetek nem háborítanak fel, csak a Seiko5-ök színvonalzuhanása?

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák