Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HourHand

    csendes tag

    válasz seiko #14159 üzenetére

    Na akkor megosztom veled az egészen friss ezirányú pozitív tapasztalatomat. Magyarországi óraszerviz márkaképviselet szándékosan nem írom a márkát, de ha gondolod privátban elküldöm neked.. Bementem a márkaszervizbe ahol kért órás dolgozott. Az idősebb kérdezte, miben segíthet. Mondom mi a probléma: +20 másodperc a napi eltérés az automata órámnál azt kellene beszabályozni. Elvette tőlem és rárakta a műszerre ahol három pozícióban megmérte, és azt mondta valóban szabályozni kell mert tud ez a szerkezet jóval nagyobb pontosságot is. Levette a hátlapot kb. 10 percig állítgatta és méregette a műszerrel különböző pozíciókban. Utána hátlap vissza, nyomáspróba - a vízállóság rendben. Visszaadta az órát kérdezem mivel tartozom, mivel már nem garanciális az óra. Válasz: semmivel uram ezt ingyen szoktuk csinálni. Nagyom meglepődtem, de otthagytam egy kisebb összeget mert, legközelebb nem lenne pofán bemenni ha újra kellene valamelyik órámat szabályozni. Valószínűleg csak a képviselt márkánál csinálják ingyen a szabályozást.
    Na és most jön a poén: az óra napi eltérése 2 másodperc alatt van. Japán COSC :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák