Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LélekVándor

    tag

    válasz PNP #10510 üzenetére

    Szia! Én is gép vásárlás előtt állok. A 6500-ast egyszerűen azért zártam ki, mert hobbi célú felhasználáson kívül mégis mire lehetne használni, ha nagyon nagy jóindulattal is 40-50 perc használat után teljesen felforrósodik és kell neki mondjuk fél óra amire lehűl teljesen? Ezt figyelembe véve esküvői videó teljesen kilőve, ha csak vágóképezem akkor is felmelegszik. Reklámfilmet forgatni, ahol mondjuk ugyan nem folyamatos használat mellett menne, szintén ugyanez a helyzet, hogy egy idő után kidobja a tacskót. Riport készítés, mondjuk egy dokumentum filmhez? Mondjuk odarendelsz a helyszínre 3 riportalanyt az elsővel leforgatod a filmet, a másodiknál már leáll. Mit teszel? Persze ha van alternatíva cserélsz gépet, de könyörgöm, ezért kiadni fél millió forintot, hogy amég megy a cucc, addig mese van, bocicsoki, napszemüveg, aztán meg beülsz egy sarokba és megvárod még lehűl a gép vagy mi? Szóval Nálam ezért nem játszik, pedig ha olyan megbízható lenne, mint a panasonic vagy a Fuji rácuppannék azon nyomban jómagam is.

    Én most kb. ott tartok, hogy várok a GH5-re és ha az is csalódás lesz akkor eladok mindent, visszaadom a vállalkozásomat és megyek nyulakat tenyészteni^^

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák