Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcs57

    őstag

    válasz hcs57 #46973 üzenetére

    Ezt írták ma a problémámra:

    customersupport.hu@eu.sony.com - Sony Support E-mail | SONY [case:18668330][email:343092193]

    Tisztelt Xxxx Úr,

    Örömmel jelentjük be, hogy visszatért az Android™ 8.0 Oreo™ operációs rendszerre való automatikus frissítés a mai nappal, mely a következő hetekben válik elérhetővé az erre alkalmas tv-készülékeken.

    Azon felhasználók számára, akik már letöltötték a v6.5830 (Android 8.0 Oreo) firmware-t, az új firmware további javításokat tartalmaz majd, és megoldja a korábbi bejelentésünkben részletezett problémákat:

    Javított felhasználói élmény a csatornalista előzetes beállításaival kapcsolatban
    Hangproblémák megoldása – a hangprojektorhoz, A/V vevőhöz vagy házimozirendszerhez csatlakoztatott ARC porton keresztül – a tv-készülék készenléti üzemmódból való bekapcsolásakor
    Hangproblémák megoldása bizonyos fájlformátumok belső videolejátszó alkalmazással való lejátszása során
    A műsorkalauz cím szerinti keresési funkciójának visszaállítása
    Azon felhasználók számára, akik most először frissítenek az Oreo operációs rendszerre, a firmware minden fent felsorolt előnyt tartalmazni fog, a korábbi, eredeti Oreo-csomag javításai mellett.

    A javítások többek között az alábbiakat tartalmazzák:

    Új kezdőképernyő-menü bevezetése
    Google Tours (ismertető)
    Szoftverfrissítéssel kapcsolatos értesítések a kezdőképernyő menüjében
    Új billentyűzetkiosztás és funkcionalitás
    Tisztelettel,

    Gusztav
    SONY SUPPORT TEAM
    SUPPORT: http://www.sony.hu/support/hu

    Sony Europe B.V. Magyarországi Fióktelepe
    Váci út 144-150. - 1138 Budapest - Magyarország

    ------------

    a válaszom:

    Tisztelt Sony!

    A bejelentett hiba pont ettől a frissítéstől tapasztalható, amit május 22. után (javított verzió) töltöttem le és USB-eszközről telepítettem, ezt le is írtam önöknek:

    Telepítettem az oreót az 55xe8505 -re. Azóta nem működik a számítógépről "átvitel eszközre" ... kiírja: Kis türelmet.. kapcsolódás a hálózati eszközhöz, homokóra, majd "az eszköz nem válaszol" A tv alapállapotba lett helyezve, a hiba továbbra is fennáll. A youtube videónál megy a tv-re átirányítás a jobb alsó sarokban. Egy másik tv (42Lb671 v LG tv) esetében továbbra is működik az átvitel eszközre, tehát nem PC, sem a hálózat, csak a Sony tv a frissítés óta a hunyó. Mit lehet csinálni?
    A hiba kép, illetve videó átvitel esetén is fennáll.

    Mellékelem a képernyő tartalmat (átvitel_hiba.png).

    Erre a problémára várom továbbra is a válaszukat.

    Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

Új hozzászólás Aktív témák