Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz blakey #35448 üzenetére

    Ezeket a beállításokat nem találom, hálózaton belül magyar menüben vajon etek hol vannak és hogyan keressem?

    blakey: igen, köszi olvastam és ki is próbáltam, de ez nem timeshift. Tény, fel lehet venni a műsort hogy ne maradjak le, de nem ugyanaz. A timeshift úgy működik, hogy nézem pl az F1-et és ki kell menni valamiért de nem akarok lemaradni. Megnyomom a pause gombot és a kép megáll. Visszajövök, nyomok egy playt és folytatja. Nem kell menükbe ugrálni, nem kell trükközni és nem látom hogy közben mi történt. Akár többször megállítom és többször folytatom. Én sokat használtam ezt hogy ne maradjak le semmiről ami fontos. A felvétel már nem ugyanaz, és nem ugyanolyan egyszerű. Igazán berakhatták volna a sok extra tudás közé, nem hiszem hogy probléma lett volna. Úgy tudom majdnem mindent tv tudja szinte, ezt nagy hiányosságnak érzem ahogy még néhány dedikált gombot is a sok felesleges helyett. Csak egyszer csinálna valaki egy olyan terméket ami mindent praktikusan tud :( Sajnos a mobilos táv sem jó semmire, max a mikrofon.

    Androidost itt újra lehet valahogy indítani vagy alkalmazásokat bezárni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák