Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warck

    tag

    válasz m3gtr #2043 üzenetére

    Olvasd el a linket amit el küldtem, nézd ha már a kisebbik rosszt kell választani még mindig jobb ha dvd-nél kicsit jobb a kép mintha rosszabb lenne. Mert ha minden áron akar valaki 3D-t jobb ha tudja mit kap. Természetes,hogy mindenkinek a Bluray a legjobb, de sajnos a 3D-nek meg vannak a korlátjai épp úgy mint a nézési távolságoknak. egy kis érdekeség, felbontás különbség ügyében.

    1280x720 1366x768 1920x1080

    42" 2.51 2.35 1.67

    Ami a lényeg,hogy 50" nál jön ki a full HD előnye !!
    Forrás:[link]
    Szóval ami a passzív 3D-nél 1920x540 a sor ! Míg dvd-nél 720x576 szóval kicsit jobb mint dvd minőség a passzív 3D !! Hogy ki oszt kinet tanácsot, azt nem te döntöd el ez egy szabad hozzászólású fórum. és ha valaki nem jót vagy tévesen ír le valamit azt ki lehet javítani, tényekkel és korrekt válasszal.

    Nem pedig így "DVD minősége felett :O na még szép maradok a Bluray-nél. Szerintem te inkább ne adj tanácsot senkinek.
    Most akkor írhatnám hogy az én HX 923-am milyen fasza de..

    Szóval nem kötekedni akarok, de van pro és kontra egy ügyben :R Kinek mi jön be ! Láttam mindkét 3D-t és személyszerint nem kéne, mert egyik sem tökéletes ! Mert mindkét technológia trüközz !! majd ha valós igazi 3D-s tv-k lesznkek az lesz az igazi !! De nézz utánna vannak igéretes próbálkozások ! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák