Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phpmoli

    tag

    válasz KMT #3 üzenetére

    Szia. Felreertheto a topikindito, nem en csinaltam a forditast, gondolom az elso firmware releasenel valakit megbiztak vele, hiszen az azota berakott uj feature-k geppel vannak forditva (press & hold -> sajto es ragaszkodas). Csak mivel hetfon vettem a baratnomnek egy ilyen gepet, es o magyarul szokta hasznalni a dolgokat (en mindent angolul hasznalok az elso C64-em ota), es a forditas minosege rettentoen hullamzo, igy gondoltam utanajarok. Utanajartam es elkuldtek a nyelvi filet, hogy javitsak rajta. Viszont ekkora feleloseget gondoltam nem vallalok egyedul, megkerdezem a nepet is.

    Uj featuret kerni lehet, be is szoktak rakni, ha aprosag (pl vegtelenitett scroll), irni kell a sandisk forumba.

    A format -> formazas helyett formatalas-t javaslok, mert a formazas alakitast jelent, szerintem nem annyira egyertelmu, a formatalasrol mindenki tudja, hogy komoly dolog, nem viccel. (Elso fenykepezogepemnel veletlen letoroltem a kepeimet, mert az angol format szora azt hittem, hogy valaminek az alakjat tudom majd allitani. format memory card-ot kellett volna irniuk)

    A voice -> hangrogzites szerintem tul hosszu, arra is kell figyelni, hogy a gui-n kiferjen a szo.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák