Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anrab

    addikt

    válasz Paca2 #1159 üzenetére

    "a wave: meglátni és megszeretni (kivül-belül)+használat után is szerettem, ránéztem hónapok után és örültem h megvettem". :)
    Én is így vagyok vele, pedig sokszor kell ujra indítanom /netezéshez/. lesz@rom, másfél év után is tetszik úgy ahogy van. :K

  • brendoncsopi

    tag

    válasz Paca2 #1159 üzenetére

    A wave 3ra fájt a fogam nekem is, mert valahogy pár héttel ezelőtt nagyon elment a kedvem a droidtol de utána mégis az maradt mert semelyik rendszer NEM tudja kielégiteni azokat a marha nagy igényeimet. Galaxy w, s+ és w3 volt pariban nálam,maradt a középső...
    A döntésem okai: netezési élmény,mail szinkro,pár számomra fontos app használata. Ezeket nálam hiba nélkül vágja az s+
    Pedig szimpi volt az egész wave dolog,beleértve a multimédiás képességeket és az akku időt is (bár w3nál ezeket nem lehet még biztosra venni).
    Ezért mérlegeltem és ha már kiadok érte egy kazal lóvét akkor ne fogjon meg ott a dolog h.nincs pl. skype,opera,fb...

    Egy wave bármilyen jó fotókat is lő,bármeddig is birja az akkuja, de ha nem tudom használni normálisan amire nekem kell,akkor maradok a droidnál, függetlenül attól hogy a háttérben mindig fut valami,a telók minőségi összeszerelése nem túl jó.
    Még wp7en is gondolkoztam kínomban,de sem időm sem energiám annyit bűvészkedni amennyit ott kellene.

    Sajnálom azért kicsit hogy nem lettem hullámlovas. De ahogy mondani szokták, ki tudja mit hoz a jövő. Nektek sok sikert és mihamarabbi hivatalos frissitést és a Bada fellendülését kivánom.

Új hozzászólás Aktív témák