Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paca2

    senior tag

    válasz brendoncsopi #1158 üzenetére

    1. ez erősen szubjektív, de egyszerűen nem szerettem, míg a wave: meglátni és megszeretni (kivül-belül)+használat után is szerettem, ránéztem hónapok után és örültem h megvettem
    2. olyan szaggatásokat produkált (ugye ezt hivják laggolásnak), h csak lestem
    3. h állandóan ment 15-20 alkalmazás feleslegesen
    4. naptár hibásan működött, vmikor jelzett vmikor nem, ugyanazokkal a beállításokkal
    5. 1 hónap alatt nem tudtam belakni (nekem megfelelő felület, widgetek, beállítások)
    6. kamera szutyok, nem tudom ki mit állít erről... de a W forumán írták, h a W kamerája az egyik legjobb androidos kamera... ahha...
    7. android nekem túl nyilt rendszer, netezésen kivűl nekem megfelelelt a wave, pl életemben nem volt facebookom, leszarom sznkronizál-e, stb
    8. a levelezőt sem tudtam nekem tetszően beállítani

    12 éve vannak mobiljaim, és kütyübolond vagyok, sztem ezek nem userhibák

    hirtelen ennyi

    persze nem kizáró ok az android (lehet h csak a W a gáz), de alaposan átgondolom...

    [ Szerkesztve ]

    Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

Új hozzászólás Aktív témák