Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Big Ben

    csendes tag

    válasz gyáliSanyi #3443 üzenetére

    Szia!

    Nem vagyok óriás TV szakértő, de elég érzékeny vagyok a kép és hangvilágra.
    Sokkal több mindent észreveszek, mint a környezetem.
    És.
    Túl vagyok egy 10 napos TV-t veszek, visszaviszem, újat hozok, visszaviszem, újat hozok etapon.
    Előtte hetekig bújtam a netet.

    A lényeg:
    Az ember ne a jelennek, hanem a jövőnek vegyen TV-t, ezért a Full HD tényleg illendő.
    A fényerősség szerinem már 450-től bőven jó. Én imádom a szikrázó képeket, de messze nem használom ki a TV tudását. Samsung LE32C650.
    A betekintési szög is jó, ha 170 fölött van. Ez monjuk csak akkor érdekes, ha a nagy társaság nem fér el a TV-vel szemben.
    Szerintem a 100 Hz is alap. Vannak képi tartalmak, amikor kimondottan szükséges, ha éppen nem kell, kikapcsolod.
    Az Edge LED, v. edgelit megvilágítású LCD TV-kkel csak óvatosan. Nem igazán tudták megoldani még az egyenletes háttérvilágítást. Ha ilyet szeretnél, ragaszkodj az original kipróbálásához. (10 perc bekapcs., aztán teljes fekete képernyő: jelenet váltás pause, vagy külső AV jel nélül. Mindez sötét helységben) Ha nincsenek szürkés fehér foltok, akkor OK.
    Teljes LED háttérvilágítást ebben a méretben csak a SHARP csinál, vagy nálunk ez kapható, de erről is írtak már rosszat is jót is. Nekem ráadásul túl olcsónak is tűnik. (pedig jóval több a LED benne) :))

    Törött kézzel írok, ezért, ha tudod olvasd el az utóbbi napokban írt kommentjeim, és ha még van kérdés, írj!
    Egyébként

Új hozzászólás Aktív témák