Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz KD6-3.7 #101114 üzenetére

    We offer a 30 day returns guarantee on most items.-> Ez nagyon szép dolog, én is rendeltem már UK shop-ból és ott is jelzik már a honlapjukon is. Lehet náluk, kicsit "vevőbarátibb" alapból a hozzáállás, vagy náluk még meg van pluszban spékelve a törvényeikben ez az idő. Én úgy tudom, hogy amíg le nem zárul teljesen a kilépésük (ami még jó pár év), addig az EU-s szabályoknak is maradniuk kell. (Bár lehet tévedek :U ...)

    the item should be unused, in its original packaging and in a re-sellable condition
    ->Ummm :F , hát ez már "érdekesebb" dolog. Jó kérdés persze, hogy "refubrished"-ként vagy tényleg totál "újént" akarják majd eladni. Bármennyire is "alig-használt" az állapot, azért az mégsem egészen lenne korrekt, ha vadi újként adnák el újra... Ez egyébként rendre felmerült már itt is a hazai webshop-okkal kapcsolatba is -főként kétely szinten- , persze lehet több a füstje, mint a lángja a dolognak, de azért érdemes az ilyesmire is odafigyelni...

    (És bocs ismét, fogyasztóvédelmi és marketing etikai észrevételeim szaporításáért :U :) ...)

Új hozzászólás Aktív témák