Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • najtitu

    csendes tag

    Köszönöm a válaszokat!

    Közben itt a hsz-eket olvasgatva szépen dilemmába estem... van ugye ez az LE-40C530 tv, 101 centis, kb. 140e jó magyar pénzért (max. ennyit tudok/akarok rá áldozni), ugyanakkor kb. ugyanennyibe fájna egy LE32C650 is, ami ugyan csak 81 centis, viszont nem 50 hanem 100 Hz-es. továbbá ennél már adott a közvetlen internetes tartalomelérés is... A nagyobb képernyő miatt a 40"-os C530 felé húzok (40" átlójú C650 nekem sajna túl sokba lenne, így az szóba sem jöhet)

    Ezzel kapcsolatban lennének (további) kérdéseim - köszi a választ előre is.

    1.) Ez az 50Hz-100Hz téma - tudom fentebb már sok szó esett róla... Szóval nekem elsősorban mint írtam játékra (Xbox 360) kellene a cucc, tv adást nézni szinte soha nem szoktam, max. egy-egy focimeccset. Tehát: játéknál mennyire lenne zavaró a 100 Hz hiánya (amennyiben az 50Hz-es modellt választom) ? Olvastam már olyat is hogy gyors játéknál (pl. autóverseny) szellemcsíkos lesz 50Hz-en, 100Hz-en meg nem, ill. olyat is hallottam hogy pont a játékhoz nem kell (vagy nem ajánlott) a 100 Hz. Szóval akkor most kell/nem kell, jó/nem jó az a 100 Hz a játékoknál ?
    Illetve még annyit, hogy egy focimeccs közvetítésnél 50 Hz-en tényleg "csíkot húz" maga után/szellemképes/stb. a labda és adott esetben a játékosok is ?

    2.) A C650 internetes képességeiről: úgy tudom lejátsza a YouTube videókat,de milyen minőségben képes rá ? A HD felbontást is tudja közvetlenül streamből, 720p vagy akár 1080p-ben is ? Ezt csak azért tudom nehezen elképzelni, mert nekem egy 3,3Ghz CPU/1Gb RAM/256Mb Radeon PC-n a 720p-s YT video streamből már eléggé szaggat (a gépen lévő 720p-s mkv-t simán viszi, a 1080p-t már nem).
    Továbbá: "normál" (vagy ahhoz közeli :)) böngésző van benne ? YT-on kívül egyéb videomegosztókat lejátszik ?

Új hozzászólás Aktív témák