Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _balázs_

    csendes tag

    válasz najtitu #3923 üzenetére

    Hello,pár kérdésedre tudok válaszolni a tapasztalatim alapján,az enyémben nincs média lejátszó, tehát azokra értelemszerűen nem :) :

    2,ehhez tudni kellene milyen a videó kártya pontosan,ettől függetlenül nagy valószínűséggel működne a dolog,de ez a megoldás sajnos nem produkál olyan képminőséget mint a DVI vagy HDMI,mindenképp érdemes lenne minimum egy dvi-s vgara beruházni

    3,nem,nem muszáj 1920x1080-ban járatni ,széthúzza a képet ha 16:9 van állítva

    4,szebbnek nem szebb,de már eljutottak oda a gyártók ,hogy nem vagy nem sokkal rosszabb
    :) ,függ a jel minőségétől is amit fogsz,kábelszolgáltató,antenna stb. ,sokat javultak a tv-k ebből a szempontból az elmúlt évek alatt,tehát esetleg egy ismerősöd 2-3 éves tévéje ne legyen viszonyítási alap ebből a szempontból

    5,sok mélyet ne várj,sokan még a sima tv adások hangjára is panaszkodnak,hogy nagyon "doboz" hangja van,szerintem ez kicsit túlzás,meg lehet találni a megfelelő beállítást,meg egy idő után úgyis hozzászokik az ember :)

    Ha lehet egy tanácsom ,ha az ár vagy hely miatt nem gond,mindenképp a nagyobb tv-t vedd,én is miután hazahoztam a 32-est jöttem rá ,hogy nyugodtan hozhattam volna a nagyobbat is,főleg ,hogy talán egy tízessel lett volna drágább.

Új hozzászólás Aktív témák