Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz _ak_ #15044 üzenetére

    Ha tudnám, hogy a másik gyártó készüléke jobb, cserélnék én is, pepill ott van a Toshiba TG01-es, 1 GHz-es proccerrel, meg minden földi jóval. Viszont onnan elég kevés infó jön..., és 120K alatt nem nagyon lehet hozzájutni..

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • twine

    addikt

    válasz _ak_ #15044 üzenetére

    Én abban látom ennek a "sok hibának" az okát hogy valójában "most"(1-2éve) kezdett igazán begyűrüzni a köztudatba a telefonos-PDA,,,Ezt a tipust meg raklapszámra adták, adják el mivel a szolgáltatók felvették annó a listára,,,tetszett az egyszeri embernek is,,,mert jó áron nagy tudású készülékhez juthatott, ami még jól is néz ki....Azt viszont nem mérte fel hogy ez Windows Mobile,,annak minden előnyével, és hátrányával...."Link" gyerekek, fiatalok kezébe épp úgy került, mint a hozzá nem értő idősseb korosztályhoz....Ennek meglett az ára is,,,(2 hónapja az Omnia fórumokat bujom, bujtam ,mert szerettem volna lecserélni a régi készülékem...)Minden topic két dologról szól nagyrészt....Romfrissítés, valamint azok a "problémák" amikkel azok az emberek szembesülnek akik most használnak előszőr Windows mobile-t...Ez utóbbival nincs is baj,,,hiszen ugyanez megvolt 6-7 éve is,,csak akkor még szűkebb kör(ex/ex pdamania/forum isten nyugosztalja), kisseb problémája volt,,,mára terjedt a dolog, nagyobb rétegek használják,nagyobb a publicitása is,,ergo úgy tűnik sok a hibás készülék...Inkább azt mondanám a nagy számok törvénye alapján biztosan több is lett a selejt,,,de több is lett a tudatlan felhasználó....A romfrissités pedig nagyon jó dolog,, hálás is vagyok érte a "mestereknek",,,de azt sem tartom "normális" dolognak amit látok, hogy orba szájba flashelik a romot,,,,hiszen igy belakni sem lehet egy készüléket,,csak telefonálni rajta,,,,de magát a tudást amit egy Windos mobile ad nem lehet kihasználni, pár hét alatt (két kiadott verzió között) Ezt valami olyan "betegségnek" tartom mint a Tuningot az asztali gépnél...(meg persze PDA-an is :DDD ) A "jobb PDA"-t meg szerintem egy bizonyos szint felett nehéz megtalálni...Aprók a különbségek,,,és ott már inkább a szubjektivitás jön elő, és nem a vas tudása...hiszen te szoftverezed fel...a te kezed és ujjaid között kell hogy ugy álljon ahogy szeretnéd...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák