Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turbomann

    tag

    válasz muratomi1 #75 üzenetére

    Most megint tiltani fognak engem.:)

    T mobile mamnuth Központi szervíz point.
    Ott hátra vitte beviizsgálta. Gondolom meg nézte ott is az indikátort:) Elismerték kértek párnapot, hogy csere telefont hozzanak. 3 nap csörög a telefon azt és mondták mehetek itt az új készülék.:) Mondanom sem kell bótogság meg miegyébb. Adom a telefont, mejd hátra megy. 5 perc múlva vissza jön azt közli, hogy sajnos nem cserés lessz ebből.:) Mondom rendben, de miért nem erre hoz egy fülvizsgáló készüléket és mutassa, hogy elszineződött az indikátor. Nézem, de mondom én ezt nem látom, hogy elszíneződött volna. Mondom neki, hogy ez olyan halvány, hogy ezzel nem értek egyet. Ő gőgősen meg lerázott. Azt mondom be fogom vizsgáltatni és mondta, hogy csak náluk lehetséges. Mondom nehogy már kitaláld, hogy mert te forgalmazod, majd nálatok fogom ezt bevizsgáltatni! Fel is ment a pumpám és be is írtam a jegyző könnyvet. Nem jelentettem fel, mert ilyen hülye vagyok, de hogy még válaszra se méltattak az már abszordum.:( 10 éves előfizetőjük voltam és a betyárokat nagyon utálom. Tiltottak emiatt sajnos, mert rossz hírben tüntettem fel a rózsa betyárokat.:)

Új hozzászólás Aktív témák