Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muratomi1

    senior tag

    Sziasztok!
    Huh gsm line.. kéne egy külön topik miattuk már úgy érzem.
    Nos, ha nem bánjátok leírom a tapasztalataimat a Gsm line-al kapcsolatban mégha nem is samsung telefonról van szó.
    Nos, én 2 éve vettem egy nokia c6-01 típusú telefont amit nagyon szerettem. Kb eredeti áron vettem, de akkor nem nagyon értettem a garanciához így elhittem nekik a 3 éves garit: 2 év szoftver, 1 év külsérelmi(azon belül semmi hézagi probléma nem lehetett ami furcsa mert azokra szoktak garanciát adni ha éppenséggel szétesne vagy beázna csak úgy). Na már most kb 1 éve elmentünk venni rá a gsm line-ba egy szilikon tokot amit nem akartam használni nagyon mert rohadt forró volt azt hittem ráolvad a tok a telefonra komolyan de kellett mert ha leejtettem volna akkor nem akartam felesleges köröket futni. 5 napra rá elmentünk velencére 1 napra jólvan mondom elő se szedem annyit nem ér hogy vizes legyen. Oda fele használtam, csináltam képeket a kocsiból azt ki is kapcsoltam. Mikor vége volt a napnak beülök a kocsiba, rohadt meleg volt, elő vettem a telefont és be akarnám kapcsolni de csak a billentyűk világítanak. Mondom fasza, nem gond elviszem gariba.
    És akkor ért a hidegzuhany hogy ők ezt nem javítják mert beázott és megvonják a garanciát is pluszba.
    Mondom nem is használtam, csak a kocsiban volt a tokban. Ő nekik mindegy ez beázott én hagyjam őket békén mert ez kamu. Nem értettem miért ordibál velem a srác ilyen lekezelően. Gondoltam még higgadtan hogy ja lehet elcsesztem valamit.. megyek ki erre a csávó: ez a tok rajta volt tegnap? mondom aha igen másképp nem is akarnám elvinni sehova. Ja hogy a tok miatt is lehet, hogy bepárásodott és egy HÉZAGon keresztül ázhatott be. Mondom a kurva anyátokat hogy a retekbe van ott hézag? Ők arról nem tudnak és pont nincs arra garancia. Úgyhogy amit tőlük vettem tok miatt halt be a telefonom. Saját hibájuk miatt ment tönkre és vették le a garanciát. Azóta egy szervízben pihen ha még megvan.
    Mi a tanulság? Soha semmilyen körülmények között ne vegyetek gsm lineból semmit!
    Köszi :D

    take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

Új hozzászólás Aktív témák