Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Picco

    addikt

    válasz Butcher-HUN #42107 üzenetére

    fura, egyszer jott elo csak a jelenseg vagy rendszeresen fagy?

    IMHO csak akkor eri meg valtani ha nem kell tul sokat radobnod.

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

  • agabe

    addikt

    válasz Butcher-HUN #42107 üzenetére

    Az offra:
    nehez megmondani...mielott nem volt s3-as azt gondoltam tok folosleges. Amikor meglett, akkor az elejen meg gondolkodtam 1-2 napig (amig az s2-es fullszervizere ki nem jottek), hogy kell-e az s3-as egyaltalalan, mert csak aprosagokat ereztem amikben fejlodott (s2-es is mindent futtat, es szerintem fog is), bar a kijelzo (pentile ellenere ami erzekelheto, de nem zavaro) jobb s3-ban. Felbontasban ugye alapbol jobb. Ezen a pentile valamit gyengit ahhoz kepest mintha rgb lenne, de azert igy is lazan jobb. Szinekben szinten jobb (ezt fokent akkor erzekeltem amikor bekapcsoltam 2nap utan s2-ot, es meglepodtem, mert nagyobb volt a kulonbseg mint emlekeztem.
    Kezbe fogni telefonalaskor talan s3-ast kenyelmesebb, de landscape modban bongeszni s2-es jobb tok nelkul...egy samsung protective cover-el viszont s3-as behozza ezen hatranyat (ami raadasul a kamerat is szepen vedi).
    Kezbefogni s3-ast kellemesebb (nekem), ami nem kis reszben a kijelzo uveg lekeritett oldalai miatt van...egyszeruen ez a resz zsenialis szerintem.
    Kamera kicsit jobb (bar sokkal gyorsabb, ha ez nagyon szamit valakinek, akkor nem csak kicsit jobb) szinte mindenben, de azt vettem eszre, hogy sotetben alap beallitasokon s2-es kevesbe zajos (bar kisse sotetebb) kepet keszit, de a zajossag nem csak a vilagosabb reszletek miatt van, mert fenyero utolagos csokkentesevel is megmarad a nagyobb zaj. (ejszakai modban a kulonbseg eltunik, tobb fenynel meg mar az s3-as kerekedik kicsit felul...videoban jobb, de nem hatalmas a kulonbseg osszessegeben)

    Ha logikusan nezzuk, akkor hardveres szempontbol (a kijelzo ellenere) a kulonbseg csak toredeke az arkulonbsegnek (pedig minden teren fejlesztettek, de csak kicsit erezni).
    Most mar jobban szeretem hasznalni s3-at mint s2-ot, de ez reszben a kutyu es ujdonsag maniamnak is betudhato.

    Ha penzugyi oldalrol neznem, akkor nem lenne ertelme (fele arkulonbseg eseten sem), viszont engem emocionalisan megfogott. Ha nem hianyzik masra az ara, akkor erdemes kiprobalni, mert (fura modon a fenyes muanyag hatlap ellenere) jobb kezben tartani, elolrol meg jobb tapicskolni, de ez olyannyira egyeni preferencia kerdese hogy nem biztos masnak ez ad elegendo pluszt.

    Ami egzaktul jobb resze a mar emlitett kijelzo(es az uvegenek kialakitasa), talan ha valaki akarja hasznalni allshere cast dongle-al (bar a hozza szukseges app feltetelezem applikalhato s2-esre is valahogy ... nem tudok olyanrol ami mas lenne s3 -ban hardveresen ami ennek hasznalatahoz szukseges lenne, de attol meg lehet ), hogy ne kelljen mhl kabelt sem hasznalni, meg az nfc ami nincs s2-ben (itthoni garis verziokban)

    A hosszura sikerult leiras miatt sorry, de talan igy jobban segit donteni ha valaki gondolkozik a valtason.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák