Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    válasz messi6502 #41542 üzenetére

    köszönöm! minden tökéletesen felment nem féltégla a telom. Sőt még az imei számom is meg van, de nem egészen android 4es inkább félnégyes.... a product codot most már nem tudom megváltoztatni nincs benne más csak a KOR, előtte még ott voltak a választhato kodok de most igy utánna már nincsennek.
    ujratootoltam még mindig GB és nem ICS...
    Van egy olyan hogy Softwerfrissités, jogi nyilatkozat válasszon országot és ott van hogy Magyarország. Na most ezt futtassam le vagy előtte wipe-oljak???
    Wipeolás ez???
    2., Indítsuk el a telefont recovery menüben, majd az alábbi módon és sorrendben cselekedjünk:

    a., CWM főmenü:
    - „wipe data /factory reset”
    - „wipe cache partition”

    b., CWM advanced menü
    - „wipe Dalvik cache”

    c., CWM "mount and storage" menü:
    - format cache
    - format system
    - format data

    d., "+++++Go Back+++++"

    e., power off

    Túrista vagyok

  • bpmcwap

    senior tag

    válasz messi6502 #41542 üzenetére

    sikerült, csak én vártam többet azt hittem lesznek látványos változások, de igazából azon túl hogy van egy lakat mikor felkeltem a telefont eddig nem sok mindent fedeztem fel, gondolom a playről le tudom szedni az a4es kompatibilis progikat és fognak futni- pl chrome...
    Köszönöm a segitséget
    A product kod NEE lett és most sem tudom megváltoztatni mert nincs menü csak ez van és kész.ja még egy érdekesség, minden programom ami volt meg is van és működik is. ugyan az a hátterem, a beállításaim minden.

    Lenne még pár kérdésem: nekem anno a 9500an volt olyan progim amivel be tudtam állítani hogy mettol meddig hogy csörögjön... pl este 8után lenémult automatikusan, este csak az ébresztő adhatott hangot a többi rezget egyet, 6tól ki is csengett de 9től munkában megint lenémult automatikusan h-pig... van ilyen androidra?
    A másik hogy volt a kezemben s3 és elég látványos ez a hullámzó képernyő... megoldható s2re ha van rajta A4?
    Pofás kis skineket egyáltalán honnan érdemes leszedni? Már ami megbízható forrás...
    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    Túrista vagyok

Aktív témák